Anjelo-balíček - čaro-lampa, kúzelný olej a meno vášho osobného anjela

Personalizovaný darček

Doprajte si anjelské dni, a to vďaka mystickému balíčku, ktorý ktorý pozostáva z troch komponentov. 

Prvým  je keramická aroma-lampa s anjelským motívom. K dispozícii sú viaceré tematiky - nechajte s prekvapiť, ktorá z nich bude tá vaša. Každá lampa je svojská. Disponuje veľkosťou cca 9 x 10 cm. Do lampy stačí cez otvor umiestniť "čajovku" a do vrchnej misky dať vodu a zopár kvapiek opojného oleja. A vzápätí si už len vychutnávať čaro-vôňu. 

V balíčku sa, pochopiteľne, nachádza aj olej. Buď "snový", alebo lahodný čerešňový. Vďaka aróme privoláte do svojho príbytku bytosti dobra a lásky. Olej má objem 10 ml. 

No a čerešničkou na torte je "anjelský leták", na ktorom nájdete meno jedného z vašich najosobnejších anjelov. Potom sa mu stačí prihovárať, prosiť ho o pomocné "perute", žiadať o naplnenie túžob alebo celostnú ochranu. A aby bolo anjelské posolstvo trefné, poprosíme vás o uvedenie vášho dátumu narodenia. Ten si vyžiadame v mailovej konverzácii. Váš údaj nebude nikdy použitý na iné účely.

Troj-sadu si objednávajte ešte dnes - aby ste ňou mohli potešiť seba alebo blízkych.

Upozornenie: olej je len na vonkajšie použitie /v rámci aromaterapie/. Esenciálne oleje môžu u precitlivených jedincov spôsobiť alergické reakcie. Uchovávajte mimo dosahu detí a domácich zvierat. Chráňte si zrak. Pri práci s ohňom si počínajte opatrne. Oheň nepatrí do rúk detí. Lampu nenechávajte bez dozoru. 

Skladom

12,90 € 13,90 €