Balíček „Otvorenie kanálov hojnosti“

Vypredané Finančná mystika

Nieto človeka, ktorý by netúžil po hojnosti. Niekto prahne po blahobyte duchovnom, a to v podobe šťastia a spokojnosti, iný zasa po hojnosti materiálnej a finančnej. Žiaľ, veľakrát uspokojenie nenachádzame. Dôvodom sú bloky vnútri nás. Poďme ich rozpustiť práve teraz - pomôže špeciálny balíček s názvom "Otvorenie kanálov hojnosti", ktorý pozostáva zo 4 produktov.

Veľa blokád sa ukrýva v našej mysli. Tie odbúra jedinečná kadidlová sviečka. Stačí ju zapáliť a priložiť na oblasť čela - smerom nahor. Komínovým efektom sa z hlavy "vyfúknu" ťažké myšlienky, ktoré bránili v priťahovaní hojnostnej energie.

Pochopiteľne, očistiť treba aj príbytok - veď aj byt či dom môže byť zanesený "substanciami" chudoby a finančných suchôt. V tomto smere bude nápomocný balíček vonných paličiek z mocnej bielej šalvie. Bylina je odjakživa známa ako "odbúravač" negatívnych energií. V škatuľke sa nachádza približne 12 aroma-paličiek.

Tretím "komponentom" v rámci balíčka "Otvorenie kanálov hojnosti" je vonný olej na pritiahnutie anjelských síl. Pri "pálení" olejčeka možno kreovať túžbu či želanie - aj duchovného, aj materiálneho charakteru. Skrátka, vôňa posilní rituálny akt. Pár kvapiek oleja stačí umiestniť do aroma-lampy.

No a v jedinečnom balíčku nechýba ani pyrit - kameň bohatstva. Dostanete malú fľaštičku s pyritovými kúskami. Tú treba nosiť pri sebe alebo ju mať umiestnenú v domácnosti. Hovorí sa, že minerál pyrit magnetizuje hojnosť vo všetkých jej podobách.

Súčasťou balíčka je aj mailový návod na použitie. Ponuka je limitovaná. 


Balíček obsahuje:

- 1 ks kadidlovej telovej sviečky,

- 1 škatuľku vonných paličiek z bielej šalvie /cca 12 ks/,

- olej "Pozvánka pre anjelov" do aroma-lampy /10 ml/ a

- fľaštičku s pyritom na koženej šnúrke /fľaštička má veľkosť 35 x15 mm; šnúrka má dĺžku 80 cm/. 

12,00 €