Unikátna sada na posilňovanie sebalásky, sebaúcty a sebahodnoty

Podpora pre tretiu čakru - pre vnútorné dieťa

Dajte svojmu vnútornému dieťaťu najavo, že si ho vážite, že ho ľúbite, že rešpektujete jeho potreby. "Nabite" svoje Ja sebaláskou, sebaúctou a sebahodnotou. Manifestujte svoje kvality. "Predávajte" sa svetu. A nikomu nedovoľte, aby na vás energeticky "ryžoval", aby vás využíval či zneužíval vašu dobrotu. 

Ezoterické "mudry" hovoria, že keď je v poriadku naše tretie energetické centrum - čakra zvaná solar plexus - žiarime šťastím. A disponujeme dokonalou láskou voči vlastnému Ja. 

Povzbuďte svoju solárnu čakrovú "vrtuľu" práve teraz. Podporou pre ňu sa môže stať jedinečný aroma-talizmanový set. Zapáľte si unikátne vonné paličky -a rozjímajte pri kúzelnej aróme. Súbežne meditujte s jagavo žltým amuletom na striebristej retiazke. Ten noste i so sebou - nielenže ozdobí váš dekolt, no zároveň bude "balzamom" pre čakru solar plexus. Tretia čakra je na fyzickej báze spojená s tráviacimi mechanizmami a procesmi. 

V škatuľke nájdete 40 vonných paličiek z Indie. A tiež drevený stojan. Súčasťou zásielky je aj prívesok s veľkosťou cca 25 mm na retiazke dlhej približne 60 cm.

Pri zapaľovaní paličiek si počínajte opatrne - nikdy ich nenechávajte tlieť bez dozoru. Ak počas horenia odchádzate z príbytku, paličku zahaste. Aroma-paličky umiestnite do špeciálneho stojana alebo ich zapichnite do keramickej nádoby so zemou či pieskom.

Skladom

10,90 € 12,90 €