Očistný dymový "kvet" z bielej šalvie

Prečistite svoj príbytok

Raz za čas musíme príbytok - byt alebo dom - vyčistiť všetci. Naše domácnosti môžu byť atakované negatívnymi energiami, ale aj vibráciami zlomyseľných ľudí. Jednou z očistných praktík je vydymovanie miestností, a to "fakľou" z bielej šalvie. Počas tlenia zo šúľku, ktorý pripomína kvet, sála očistný dym.

Každý zväzok má približnú hmotnosť 20 g, cena je za 1 šúľok.

Vydymovanie príbytku je jednoduchý počin:

  1. Zväzok sušenej šalvie bielej zapáľte vo vydymovacej miske, napríklad z keramiky.
  2. Fakľu nechajte rozhorieť, potom plameň sfúknite - a šalvii doprajte prirodzené tlenie.
  3. S miskou prechádzajte po všetkých miestnostiach - a fúkajte do dymu tak, aby sa dostal do každučkej "útroby" príbytku.

Ak vám počas vydymovania šalvia zhasne, môže to byť napríklad pre masu nahromadenej negatívnej energie. Vtedy šúľok opätovne zapáľte a pokračujte v očistnej ceremónii.

Pri práci s ohňom si počínajte opatrne. Materiál nepatrí do rúk detí. Po skončení duchovného "aktu" odstrihnite tlejúcu časť fakle, a to nad nehorľavou podložkou alebo nad miskou s vodou. Zvyšok fakle si odložte na prípadné opätovné použitie. Priestor vždy dobre vyvetrajte.

Ak používate vydymovaciu misku, dbajte na obozretnosť - miska sa môže vplyvom tlenia zohriať na vyššiu teplotu. Šalviu nenechávajte tlieť bez dozoru.

Skladom

7,90 € 9,00 €