Serafinit - anjelský krídlový rez, zberateľský kúsok

Vypredané Jediný kus

Ak milujete minerály, tento unikát by vo vašej zbierke chýbať rozhodne nemal. Reč je o pravom serafinite. Anjelský krídlový rez /pripomínajúci perute svetelných bytostí/ má veľkosť 8 x 4 cm. Váha - približne 55 g. 

Do serafinitu sa zaľúbite na prvý pohľad. Pripomína krídla anjelov. Staré povrávky hovoria, že do zeme ho "zasadili" mocnosti dobra - teda serafíni. Dôvod? Aby sa s nimi mohli spájať pozemskí jedinci. Áno, serafinit je vlastne komunikátor medzi človekom a duchovnou ríšou. 

Prekrásny kameň kedysi v hlbinách Matky Zeme objavil vedec Nikolaj Kokšarov. Zaujímavosťou je, že jediné rozsiahle nálezisko sa nachádza na Sibíri. Majiteľ serafinitu, ktorý s kameňom intenzívne pracuje, sa postupne stáva novým jedincom. Odkrývajú sa pred ním vždy nové a nové tajomstvá bytia. Duchovná ríša mu umožňuje spirituálne rásť a posúvať sa vpred. Mocnie mu intuícia, posilňuje sa tretie oko. 

Do poriadku dáva celý čakrový systém. Obzvlášť priaznivo vplýva na štvrtú, šiestu a siedmu čakru - teda srdcové, zmyslové a Božie energetické centrum. 

Na fyzickej báze blahodarne pôsobí na srdcovo-cievny systém, nervy, psychiku, hlavu ako takú a zmyslové orgány. Samozrejme, nenahrádza klasickú liečbu; je výsostne energizujúcim doplnkom. 

Serafinit patrí k drahším kameňom, no jeho kúpu určite neoľutujete. Očisťujte ho pod vlažnou vodou a nabíjajte na slnku. 

29,90 €
Please select variants first