Telové sviečky s obsahom kadidla – aj na vyháňanie zlých síl (1 ks)

Vypredané Magické kadidlo

Svetlo sveta uzreli unikátne telové sviečky, ktoré majú silný očistný charakter. V niektorých kultúrach sa používajú na exorcizmus, teda vyháňanie zlých síl a entít. Sviečky s kadidlom - po ich priložení k telu a zapálení - vďaka komínovému efektu vyháňajú z Ja človeka všetko, čo je negatívne. Telové sviečky tiež uvoľňujú, harmonizujú, rozpozitívňujú a zbavujú stresu či tenzie.

Sviečka je vyrobená z panenského včelieho vosku, bavlneného plátna a ďalších účinných látok. Sviečka neobsahuje esenciálne oleje a je ručne vyrobená slovenskými duchovnými majstrami.

Ideálne je, ak vás s aplikáciou sviečky pomôže blízka osoba. Mystická sviečka horí približne 10 minút a je žiaduce vypáliť ju po logo. Pri použití sviečky si počínajte opatrne - aj voči sebe, aj voči prostrediu, v ktorom ceremóniu vykonávate. 

Tehotným ženám sa sviečky neodporúčajú. Rovnako sa neodporúča páliť čakrové sviečky presne na úrovni srdca. Energetické liečenie nenahrádza klasickú lekársku pomoc; je výsostne harmonizačným doplnkom. V prípade zdravotných ťažkostí je žiaduce navštíviť lekára. 

Cena je za 1 ks očistného predmetu. 

2,90 €
Please select variants first