Telové sviečky s obsahom kadidla – aj na vyháňanie zlých síl

Vypredané Magické kadidlo

Svetlo sveta uzreli unikátne telové sviečky, ktoré majú silný očistný charakter. V niektorých kultúrach sa používajú na exorcizmus, teda vyháňanie zlých síl a entít. Sviečky s kadidlom - po ich priložení k telu (podľa návodu na obale) a zapálení - vďaka komínovému efektu vyháňajú z Ja človeka všetko, čo je negatívne. Telové sviečky tiež uvoľňujú, harmonizujú, rozpozitívňujú a zbavujú stresu či tenzie.

Balíček obsahuje 10 sviečok vyrobených z panenského včelieho vosku, bavlneného plátna a ďalších účinných látok. Sviečky neobsahujú esenciálne oleje a sú ručne vyrobené slovenskými duchovnými majstrami.

Ideálne je, ak vás s aplikáciou sviečok pomôže blízka osoba. Každá zo sviečok horí približne 10 minút a je žiaduce vypáliť ich po logo. Pri použití sviečok si počínajte opatrne - aj voči sebe, aj voči prostrediu, v ktorom ceremóniu vykonávate. 

Tehotným ženám sa sviečky neodporúčajú. Rovnako sa neodporúča páliť čakrové sviečky presne na úrovni srdca. Energetické liečenie nenahrádza klasickú lekársku pomoc; je výsostne harmonizačným doplnkom. V prípade zdravotných ťažkostí je žiaduce navštíviť svojho lekára. 

19,00 €
Please select variants first