Troj-set magických vonných paličiek "Ochrana, očista a prosperita" - limitovaná edícia

Vypredané S darčekom - brazílskym krištáľom

Aroma-mystika sprevádza človeka už od čias starého Egypta. Vôňami sa údajne vieme čistiť, zvyšovať svoju energetickú ochranu alebo ladiť naše Ja do módu vše-hojnosti. 

Pripravili sme pre vás jedinečnú sadu, ktorá pozostáva z troch škatuliek pravých indických zápaľných tyčiniek. Jedny majú očisťovať od negatívnych energií, druhé zas posilňovať auru /aby do človeka nevchádzali cudzie škodlivé vibrácie/, no a tie tretie vraj osožia pri magnetizovaní blahobytu a prosperity. 

Každá škatuľka obsahuje približne 15 aroma-tyčiniek zo vzácnych bylín. Tyčinka tlie cca 20 minút. 

Teraz vám k troj-setu pribalíme aj darček - pravý brazílsky krištáľ, ktorý stačí umiestniť do domácnosti. Knihy o čaro-účinkoch polodrahokamov hovoria, že krištáľ ako taký všetky záporné vibrácie ihneď mení na energie radostné a pozitívne. 

Pri zapaľovaní vonných komponentov si počínajte opatrne - nikdy ich nenechávajte tlieť bez dozoru. Ak počas horenia odchádzate z príbytku, paličku zahaste. Aroma-paličky umiestnite do špeciálneho stojana alebo ich zapichnite do keramickej nádoby so zemou či pieskom.

Troj-sada obsahuje:

- Škatuľku vonných paličiek "Kadidlo a myrha"

- Škatuľku vonných paličiek "Ochrana"

- Škatuľku vonných paličiek "Prosperita"

- 1 brazílsky tromlovaný krištáľ vo veľkosti XL /približne 3,5 cm/


Upozornenie: samotné vonné paličky, ako ani žiadne iné ezoterické pomôcky nemenia život človeka. Slúžia na posilnenie rituálov či obradov alebo na nastolenie príjemnej, mystickej atmosféry v domácnosti. 

Skladom

7,90 € 9,90 €