Veľký set na komplexnú očistu príbytku + darček pre rýchlych zákazníkov

Vypredané Posledný kus - objednávajte ihneď

Jesenné či zimné obdobie žičí komplexnej očiste príbytku - i tej hmotnej, prostredníctvom metly a prachovky, i tej duchovnej.

Siahnite po energo-očiste vášho domu alebo bytu práve teraz. Pripravili sme pre vás jedinečný set. 

Sada obsahuje:

- vydymovaciu fakľu z bielej šalvie /20 g/, ktorej dym vyženie z príbytku zlé energie od iných ľudí;

- olej s obsahom kadidla /10-mililitrová fľaška s 5-percentným obsahom kadidla//, ktorý po nakvapkaní do aromalampy vypudí z príbytku škodlivé entity,

- magickú fľaštičku na šnúrke s obsidiánovými kúskami /ktorú je potrebné po očiste umiestniť do vášho domu alebo bytu, nakoľko vločkový obsidián vytvára ochranné "murivo" pred všetkým záporným a ťažkým/,

- presný návod na očistu /príde vám v mailovej podobe/. 


Prví traja zákazníci získajú aj darček - jednorazovú fľaštičku s obsahom žltého kalcitu. Tú treba naplniť vodou a jednorazovo vystriekať rohy miestností, resp. také časti príbytku, v ktorých sa intenzívnejšie hromadí negatívna energia. 

Upozornenia: Očistné predmety uchovávajte mimo dosahu detí. Pri zapaľovaní šalviovej fakle si počínajte opatrne - po vydymení odstrihnite tlejúci koniec nad miskou s vodou. Zvyšok fakle môžete opätovne použiť. Olej nie je určený na vnútorné použitie. Niektoré vonné oleje môžu vyvolávať alergické reakcie. 

9,90 € 13,50 €
Please select variants first