A je to vonku! Poznáme kľúčové farby nadchádzajúcich Vianoc

22.09.2020

Každý rok siahame počas najkrajších sviatkov v roku po iných farbách. Nimi potom - v podobe dekorácií alebo ozdôb - skrášľujeme stromček či príbytok ako taký. Dominantné kolóry Vianoc 2020 sú známe - ide o "majsterku" všetkých farieb, čiže bielu, a tiež o všetky odtiene modrej.


Poznáte spirituálnu silu modrastých odtieňov?

Modrá farba má viacero odtienkov. Pokým tyrkysová zlepšuje komunikáciu, a tak z nás robí smelých jedincov, indigová, čiže temnejšia modrá nám umožňuje nadviazať transcendentálny dialóg s najvnútornejším dieťaťom - načúvať jeho potrebám a požiadavkám. Vďaka "indigu" si uvedomujeme, že nie všetko, do čoho sme dosiaľ vkladali osobnú energiu, je pre naše Ja skutočne dôležité. Skrátka, farba nám pomáha urobiť si vnútornú inventúru, a teda započať mocný osobnostný prerod. Indigová kolóra sa tiež považuje za farbu mystikov, spirituálnych lektorov a liečiteľov. Cibrí tretie oko a umožňuje odštartovať kontakt s duchovnými "pláňami". Spĺňa tiež ochranné funkcie - stráži pred negatívnymi energiami rôzneho druhu.

Modré odtiene v domácnosti prinášajú samotnému príbytku, ale aj ľuďom, ktorí v ňom žijú, pokoj a mier. "Rozpúšťajú" medziľudské nešváry, hádky, spory - aj dlhodobého rázu. Prebúdzajú k činu dobrých duchov domu či bytu. A v neposlednom rade vytvárajú okolo príbytku akýsi strážny štít - aby doň nevnikali žiadne záporné "substancie".

Samozrejme, farby liečia - a podobný charakter majú aj modré kolóry. Tyrkysová harmonizuje respiračný trakt a posilňuje imunitu. Indigová dáva do poriadku neurovegetatívny systém.


Osvedčená biela

Počas nadchádzajúcich sviatkov čiahajte nielen po modrých kolórach. Veľkú silu má aj biela farba. Ide o odtieň čistoty, nepoškvrnenosti, nevinnosti. Indikuje nové a svieže energie - aj preto sa hojne využíva v nemocničných alebo sociálnych zariadeniach.

Ľudia, ktorí sa ňou obklopujú, sršia pokojom, harmóniou a vnútornou vyrovnanosťou. Šíria mierové myšlienky, sú priateľskí, nápomocní, empatickí a obetaví. Majú jasno v hlave, a preto nevytvárajú chaotické energie.

Biela má i očistnú funkciu - z hĺbok človeka vyťahuje zaseknuté nezdravé emócie, ktoré spôsobujú životný nezdar. Hravo si poradí so smútkom, citovou bolesťou, krivdou, sklamaním či nenávisťou.

Na fyzickej báze rozjasňuje psyché, likviduje migrény, skvalitňuje spánok a povzbudzuje imunitný systém.

Biela v príbytku prináša očistné "prúdy", pokoj, jednotu i čistú lásku.


Masívnou novinkou aktuálnych Vianoc sú lampy alebo svietniky z drahých kameňov. Napríklad zo selenitu, krištáľu alebo jemného ruženínu. Do domácnosti vnesú do správne sviatočné fluidum. 

Prekrásny svietnik z "hrubého" krištáľu si môžete objednať tu. 

Výnimočný svietnik z ruženínu zasa tu. 

Svietnik zo selenitu nájdete na tomto linku. 

Výnimočná selenitová lampa vás opantá tu. 

Čaro-set zo selenitu, ktorý pozostáva z mohutnej kamennej lampy, harmonizačného srdca a svietnika v tvare vianočnej hviezdy, na vás čaká tu. 


Blízkych môžete potešiť aj šperkmi z minerálnych kameňov. Súčasným trendom je napríklad modrý achát, ale aj lapis lazuli. 

Brilantný čaro-set z modrého achátu si môžete objednať tu. 

Lapisový náramok je k dispozícii na tomto linku. 


"Sila chlapa" - náramok pre vášho muža

Šperky patria nielen na ženskú ruku; vyniknú aj na ruke mužskej. A to zvlášť vtedy, keď pozostávajú z výsostne chlapských kamenných korálok. Tie naše pripomínajú farbami i štruktúrou pripomína planétu Zem.  Náramok pozostáva z kamenných guľôčok veľkých cca 8 mm. Šperk má dĺžku 18 cm a je na gumičke. Cena je za 1 ks zaujímavého náramku. 

5,90 € 13,00 €

Pre XXL dámy – ruženínovo-srdcový náramok „Ľúbim svoje Ja“

Dajte svojmu telu najavo, že ho ľúbite - a to bez ohľadu na váhu. Umocnite svoju krásu a výnimočnosť prekrásnym šperkom z kvalitného ruženínu.  Kamienky sú priam dokonale vybrúsené do srdcových tvarov. Šperkári ich navliekli na gumičku a samotný šperk ešte ozvláštnili ozdobou v striebornej farbe. Každé srdce disponuje veľkosťou cca 1 cm. Náramok "rozihrá" aj väčšiu ruku - disponuje dĺžkou 21 cm. Ruženín ako taký sa okrem cibrenia sebalásky stará o skvalitňovanie vzťahovej sféry. Na úrovni fyzična blahodarne vplýva na srdcovo-cievny systém. Samozrejme, nenahrádza klasickú lekársku pomoc; je iba energizačným doplnkom. 

4,90 € 22,00 €

Selenitové srdce - "čistič" a ochranca srdcovej čakry

Záhadný, takmer priesvitný minerál sa vyznačuje mimoriadne jemnými, ale silnými vibráciami, ktoré blahodarne pôsobia na energetické telo človeka. Harmonizuje čakry, meridiány, do poriadku dáva aj narušený aurický systém. Už len dotýkaním sa selenitu pocítite príliv univerzálnej energie. Staňte sa majiteľom selenitového srdca, ktoré obzvlášť priaznivo vplýva na štvrtú, teda srdcovú čakru. Zbavuje ju starých emočných krívd a sklamaní. Osoží pre vše-odpustení - stačí s ním meditovať.  Na úrovni fyzična a psychična blahodarne vplýva na celé telo; no vzhľadom na to, že kameň je marockými majstrami vykresaný do tvaru srdca, mimoriadne silné vibrácie vnáša do srdcovo-cievneho systému. Samozrejme, nenahrádza klasickú lekársku pomoc - je iba energizujúcim doplnkom. Selenitové srdce má rozmery 6 x 4,5 cm. 

8,90 €

Náramok z "anjelského kameňa"

Kamene modrastej farby osožia pri nadväzovaní kontaktov s duchovnými "pláňami". Umocňujú spojivo s anjelmi, archanjelmi a ďalšími bytosťami Svetla. Pomáhajú pri spirituálnom zrení, cibria intuíciu, zlepšujú komunikáciu. Odbúravajú ťažké myšlienky, strachy, depresívne stavy. Odháňajú zlých, intrigánskych a lživých ľudí. Na úrovni fyzična sa starajú o harmonizáciu respiračného traktu, nervového systému a zmyslových orgánov. Samozrejme, nenahrádzajú klasickú lekársku pomoc; sú len energizujúcim doplnkom. Náš nebesky modrý náramok na gumičke má dĺžku 19 cm. Pozostáva z približne 16 kamenných maxi-guľôčok vo veľkosti 1 - 1,2 cm.

6,90 € 20,00 €

Náramok z pravých maxi-krištáľových guľôčok

Hovorí sa, že ľudia, ktorí so sebou nosia krištáľ - či už v podobe kamienka, alebo ako šperk, sú vraj automaticky chránení pred všetkým zlým. A niečo na tom pravdy bude - veď krištáľ je minerál minerálov, vzácnosť, ktorá všetky ťažké energie ihneď mení na energie radostné a pozitívne.  Priezračný kameň vytvára okolo človeka akýsi strážny štít, za ktorý neprenikne nič, čo by mu mohlo uškodiť. Krištáľ chráni pred elektromagnetickým smogom a tiež geopatogénnymi zónami.  Na fyzickej báze blahodarne vplýva na celý organizmu. Mimoriadne kvalitné účinky má na psyché ľudskej bytosti. Samozrejme, nenahrádza klasickú lekársku pomoc; je len energizujúcim doplnkom.  Náš prekrásny náramok - pozostávajúci z veľkých nepravidelných krištáľových guľôčok s priemerom asi 1 cm - je navlečený na gumičke. 

11,90 € 13,90 €

Náramok z ružového achátu - naplňte svoj život láskou

Achát, ktorý môže oplývať pestrým vejárom farieb, je minerálom uzemňovania. Človeku pomáha so zakoreňovaním - teda spájaním s vibráciami matky zeme. Dodáva odvaha, vervu, chuť pustiť sa po nových a nepoznaných cestičkách, entuziazmus, nadšenie a optimistického ducha. Eliminuje materiálne blokády, brániace v priťahovaní vše-hojnosti. "Láme" strachy a obavy, ktoré sme prebrali od predkov. Ružový achát vraj osoží pri skvalitňovaní citového života a pri magnetizovaní spriaznenej duše - dvoj-plameňa.  Na fyzickej báze priaznivo vplýva na pevné časti organizmu, ale aj na kardiovaskulárny systém, a to vzhľadom na ružovú kolóru. Samozrejme, žiaden minerál nenahrádza klasickú lekársku pomoc; je iba energizujúcim doplnkom.  Náš náramok pozostáva z vyše 22 pravidelných guľôčok, navlečených na gumičke. Dĺžka šperku je približne 18 cm. 

9,90 €

Náramok zo serafinitu "Anjelské krídla"

Serafinit je jeden z najkúzelnejších kameňov na zemeguli. Pri pohľade naň sa v človeku dokonca vynára otáznik, či má polodrahokam skutočne svoje korene v zemských štruktúrach. Jeho konzistencia je tajomná, pripomínajúca anjelské krídla. Majiteľa opantá tmavozelenou až šedozelenou farbou, popretkávanou svetlejšími žilkami.  Blahodarne vplýva najmä na nervový systém, psychiku, hlavu a zmyslové orgány. Skvalitňuje dýchanie. Harmonizuje tri najvrchnejšie čakry. Ozdobte svoju ruku náramkom zo vzácneho kameňa. Leštené a nepravidelné zrná sú navlečené na gumičke. Dĺžka šperku je približne 17 cm.  Upozornenie: minerálne kamene nenahrádzajú klasickú lekársku pomoc; sú len energizujúcim doplnkom. 

11,90 € 12,90 €

Čakrové očistné telové sviečky – maxi balenie

Čakry sú energetické vrtule, prostredníctvom ktorých sa do tela vháňajú pozitívne vibrácie - a naopak, vypudzujú z neho vibrácie záporné. Naše čakry musia fungovať ako švajčiarske hodinky; inak môžeme ochorieť. Jednou z metód, ako dať do poriadku čakrový systém, je jeho harmonizácia prostredníctvom telových sviečok. Prikladajú sa na telo (podľa presného návodu na obale) a zapaľujú. Komínovým efektom sa potom z príslušnej čakry "vypaľujú" negatívne vibrácie. Sviečky v našom e-shope sú čisto slovenské - a vyrobené z panenského včelieho vosku, bavlneného plátna a ďalších látok. Neobsahujú esenciálne oleje, takže sú nedráždivé. V balíčku s návodom na použitie nájdete 10 kúzelných sviečok. Okrem klasických farieb /červená, oranžová, žltá, zelená, tyrkysová, indigová a fialová/ poslúži i sviečka čierna /vyťahujúca negatívne energie/, biela /čisto harmonizačná/ a ružová /upokojujúca/. Ideálne je, ak vás s aplikáciou sviečok pomôže blízka osoba. Každá zo sviečok horí približne 10 minút a je žiaduce vypáliť ich po logo. Pri použití sviečok si počínajte opatrne - aj voči sebe, aj voči prostrediu, v ktorom ceremóniu vykonávate. Tehotným ženám sa sviečky neodporúčajú. Rovnako sa neodporúča páliť čakrové sviečky presne na úrovni srdca. Energetické liečenie nenahrádza klasickú lekársku pomoc; je výsostne harmonizačným doplnkom. V prípade zdravotných ťažkostí je žiaduce navštíviť svojho lekára. 

7,90 € 19,00 €

Náramok z modrého kremeňa - posilnite svoje duchovné dary

Človek dneška duchovne zreje. A to je dobre. Čoraz viac ľudí sa zaujíma o spirituálne, mystické či ezoterické témy.  Existuje minerál, ktorý dary Zhora ešte väčšmi umocní - je ním modrý kremeň, nazývaný aj peacestone /kameň mieru/. Hovorí sa, že jedinec, ktorý ho nosí so sebou, vidí a vníma "veci", ktoré sú pred bežným zrakom skryté. Navyše, vďaka polodrahokamu dokáže viesť dialógy s anjelskými či elementárnymi bytosťami dobra. Dumortierit - ako sa modrému kremeňu hovorí - má aj ochrannú moc.  Prekrásny náramok pozostáva z viacerých ručne opracovaných kameňov guľového tvaru. Vynikne tak na ženskej, ako i mužskej ruke.  Samozrejme, modrý kremeň disponuje aj harmonizujúcim efektom na telo i dušu. Duši dodáva pokoj a presvedčenie, že všetko je v poriadku; na úrovni fyzična blahodarne vplýva na mozog, nervy a zmyslové orgány. "Láme" bolesti hlavy. Pochopiteľne, nenahrádza klasickú lekársku pomoc; je iba energizujúcim doplnkom. 

8,90 €

Dvoj-prívesok na retiazke "Vzťahová rovnováha"

Jeden prívesok na retiazke v striebornej farbe bude pre vás. Ten druhý darujete človeku, ktorého ľúbite. A takýmto spôsobom "vlejete" do vášho vzťahu harmóniu, jednotu a súlad. Napokon, staročínske symboly jin a jang odpradávna reprezentujú spájanie sa dvoch síl.  Nevšedný dvoj-prívesok visí na približne 50-centimetrovej retiazke. Samotný symbol jin-jang má veľkosť 3 x 1,5 cm. Keď "polovičaté" prívesky spojíte, vznikne jednotný a ucelený symbol absolútnej rovnováhy. Cena je za 2 ks prívesku na 2 samostatných retiazkach. 

1,00 € 9,00 €

Náramok "Sebaláska"

Žlté alebo aj solárne kamene dodávajú radosť, nadšenie, vervu. U človeka, ktorý s nimi medituje alebo ich nosí so sebou, posilňujú aspekty sebalásky a sebaúcty. Povzbudzujú váženie si vlastného Ja. Z majiteľa jagavo-žltého kameňa sa stáva jedinec, ktorý si je vedomý svojich kvalít a daností - a nebojí sa ich prezentovať, čiže manifestovať. Náš náramok s dĺžkou cca 19 cm pozostáva z mohutných kamenných korálok. Každá guľôčka disponuje veľkosťou približne 10 mm. Náramok je na gumičke. Cena je za 1 ks. 

8,90 € 11,00 €

"Farebné správy od anjelov" - nevšedný prívesok, ktorý mení kolóry

Toto tu ešte nebolo! V čaro-ponuke sa objavuje nevšedný prívesok pod názvom Farebné správy od anjelov. Áno, bižutériový šperk mení kolóry - a to podľa toho, aký v danej chvíli dostávate odkaz, impulz, indíciu alebo správu z duchovných "záhrad". Čierna varuje, hnedá upozorňuje na ochorenia, indigová ochraňuje, zelená prináša lásku, tmavofialová vše-hojnosť. O význame jednotlivých kolór na prívesku sa dozviete v letáčiku, ktorý vám príde v mailovej podobe po spísaní objednávky.  Samotný prívesok má veľkosť 3 x 2 cm, kovová retiazka v striebornej farbe disponuje dĺžkou cca 40 cm.  Cena je za 1 ks prívesku na retiazke. Vhodné aj ako darček. 

10,90 € 12,90 €

"Jagavý trojuholník" - prívesok duchovnej múdrosti

Trojuholník je odpradávna mystickým a magickým symbolom. V kresťanstve reprezentuje Svätú trojicu - Otca, Syna a Ducha Svätého. V alchýmii predstavuje mužský a ženský princíp - trojuholník so špicom nahor indikuje muža ako takého, so špicom nadol ženskú energiu. V ezoterických kruhoch je trojuholník symbolom múdrosti a nadobudnutia adekvátneho duchovného poznania. Pred človekom, ktorý spirituálne zreje, otvára nové dimenzie a obzory. Zadovážte si decentný trojuholníkový prívesok na retiazke v striebornej farbe. Bižutériová kovová ozdoba poteší vás i blízku osobu. Dekolt sa ihneď "roziskrí" - a to kvôli krištáľovému výbrusu visiaceho komponentu. Samotný prívesok disponuje veľkosťou cca 1 cm. Retiazka má dĺžku približne 50 cm.  Cena je za 1 ks bižutérie na retiazke. 

5,90 € 6,90 €

Čakrové kyvadlo s ametystovým špičom

Oživte "vejár" s vašimi ezoterickými predmetmi čakrovým kyvadom s ametystovým špicom. Pomôcka na retiazke v striebornej farbe, ktorú zdobí 7 korálok z prírodného kameňa, vám rada odpovie na všetky otázky života - stačí sa správne vyladiť. Kyvadlo má dĺžku cca 23 cm, ametystový špic disponuje veľkosťou približne 2 x 1,5 cm.  Cena je za 1 ks ezoterickej pomôcky. 

7,90 € 9,90 €

Náramok z pravého mixovaného jantáru – prežiarte a ochráňte svoje Ja

Jantár si zamilujete na prvý pohľad. Opantá vás jasom, štruktúrou a vyžarovaním. Už od doby bronzovej sa používa na výrobu všakovakých šperkov. Jantárové kúsky v sebe skrývajú obrovskú silu. Na duchovnej báze aktivujú takzvanú aureolu - Božiu žiaru, ktorou disponuje každý človek, len o ňu vplyvom pozemských starostí a problémov prichádza. Aureola je vlastne nebeské svetlo každého z nás. Jantár sa postará o to, aby tieto pomyselné lúče opätovne nabrali na sile. Ten, kto pri sebe nosí vzácny minerál, disponuje zdravou sebaláskou a sebaúctou. Váži si vlastné Ja a dokáže sa presadiť v každodennom živote. Je odvážny, nebojácny, smelý a milujúci život. Srší optimizmom a nadšením. Jantár chráni aj pred zlovestnými energiami - urieknutím a porobením. Prekrásny náramok z mixovaného sekaného jantáru - leštených nepravidelných kúskov - má dĺžku približne 17 cm. Jantárové korály sú navlečené na gumičke. Upozornenie: minerálne kamene nenahrádzajú klasickú lekársku pomoc; sú len energizujúcim a harmonizujúcim doplnkom.  

12,90 €

Lunárny čaro-set - prívesok na retiazke, náramok a variovateľný prsteň

Do čaro-ponuky pribudol kúzelný lunárny troj-set striebristej farby v takzvanom antickom dizajne. V sade nájdete prívesok na retiazke, náramok a tiež prsteň, ktorý je veľkostne upraviteľný - všetky bižutérne doplnky pozostávajú z opalitových "kamienkov" a kovových komponentov.  Opracovaný opalit disponuje veľkosťou 2 x 1 cm. Prívesok visí na približne 48-centimetrovej retiazke. Náramok oplýva dĺžkou cca 17 cm. Potešte seba alebo blízkych touto lunárnou bižutériou.  Opalit je syntetickým spracovaním opálu. 

3,90 € 9,90 €

Fascinujúci náramok "Univerzum" s planetárnymi výjavmi

Staňte sa súčasťou nekonečného univerza - a to vďaka jedinečnému náramku, ktorý pozostáva z lávových kamienkov a 10 korálok z prírodných kameňov alebo syntetiky. Každá reprezenujte iný planetárny prvok, vrátane našej rodnej zeme.  Unikátna ozdoba ruky oplýva dĺžkou cca 18 cm. Kamene, korálky a iné komponenty sú umiestnené na gumičke. Cena je za 1 ks náramku. 

5,90 € 10,00 €

Náramok "Zlodeji energií, practe sa preč!"

Ľudská aura - teda energetický obal - sa v istých situáciách "otvára". Výsledkom potom je, že na našu silu a vitalitu môžu siahať iní ľudia. Hovorí sa im aj bio-vampíri. Dajte im pomyselnú stopku práve teraz - a to vďaka špeciálnemu čaro-náramku. Pozostáva z 8-milimterových guľôčok z ochranného lávového kameňa a z pyramídy, ktorá je vyrobená z opalitu. Opalit umocňuje spojivo s našimi strážnymi anjelskými mocnosťami. Lávový kameň je šamanským minerálom - a "vypudzuje" všetko, čo má záporný ráz.  Samotný náramok je na gumičke a disponuje dĺžkou cca 18 cm. Cena je za 1 ks doplnku na ruku. 

9,90 €

"Vyplazme jazyk prechladnutiu a chrípke" - soľ do kúpeľa s esenciálnymi olejmi

Počas jesene a zimy útočia virózy. Samozrejme, kľúčom k tomu, aby sme sa im vyhli, je mať silnú imunitu. Tú treba podporovať pohybom, vitamínmi, kvalitnou životosprávou. Keď však už "nepriateľ" vkĺzne do nášho organizmu, telo treba zharmonizovať a uvoľniť. Jednou z možností, ako na to, je čiahnuť po aroma-kúpeli. Vaňu napustite vodou - a v nej rozrobte 2 až 3 lyžičky upokojujúcej soli. Tá naša - v organzovom vrecúšku - obsahuje aj vzácne esenciálne oleje - eukylyptový, ďumbierový, čiže zázvorový a olej z čierneho korenia. Vôňa "soľného pokladu" vás isto nadchne.  Vo vrecúšku sa nachádza 200 gramov soli. 

4,50 € 5,00 €

Mohutný anjelský prívesok, ktorý sa počas dňa nabije a v noci jagavo žiari

Anjelskí majstri - bytosti, ktoré nám robia spoločnosť odpradávna. Napokon, keď ich máme pri sebe, vieme, že sme pod ustavičnou nebeskou ochranou. Zadovážte si anjelský fluoreskujúci prívesok ešte dnes - a tak posilnite svoje spojivo s bytosťami dobra, lásky a svetla. Ozdoba v striebornej farbe, ktorá sa počas dňa nabije a v noci žiari modrastou "kolórou", disponuje veľkosťou cca 4,1 x 3,3 cm. Retiazka má dĺžku približne 40 cm. Cena je za 1 ks mystickej bižutérie. 

4,90 € 11,00 €

"Zázračná škrupinka" - mystický prívesok na liečivý kamienok alebo osobné želanie

"Magická škrupinka" - aj takto možno nazvať nevšedný "zlatavý" prívesok. Stačí ho otvoriť a umiestniť doň menší liečivý kamienok, prípadne osobné želanie napísané na kúsku papierika. A potom ich ustavične nosiť so sebou... "Škrupinka" s anjelským krídlami poteší vás i vašich blízkych. Samotný prívesok disponuje veľkosťou 2 x 2 cm, retiazka má 30 cm. Cena je za 1 ks mystickej bižutérie. 

1,50 € 9,90 €

"Levanduľové požehnanie" - mohutný kamenný náramok

Doprajte si magický "levanduľový" náramok, ktorý pozostáva z mohutných kamenných guľôčok vo veľkosti cca 1,2 cm. Sú na gumičke. Ozdoba ruky oplýva dĺžkou cca 19 cm.  Hovorí sa, že každý ružovo-fialový kameň, dar Matky Zeme, je kameňom čistoty, harmónie, jednoty. V ezo-knihách sa spomína, že všetky "negácie" automaticky premieňa na energie radostné a pozitívne. Privoláva anjelov šťastia a, naopak, odpudzuje životný nezdar. Chráni pre nebezpečenstvami rôzneho druhu. Osoží pri duchovnom zrení.  Cena je za 1 ks jedinečného náramku. 

6,90 € 17,00 €

"Ľúbim sa" - náramok z ružových kamenných korálok

Dajte svojmu Ja pocítiť, že sa ľúbite - a to vďaka čarovnému náramku.  Ružové kamene posilňujú sebalásku i lásku ako takú. Harmonizujú, upokojujú, "lámu" hádky a konflikty. Na čakrovej báze dávajú do poriadku najmä štvrté, čiže srdcové energetické centrum.  Náramok na gumičke má dĺžku cca 19 cm, kamenné guľôčky disponujú veľkosťou 0,8 cm. Cena je za 1 ks kúzelného náramku, ktorý vyčaruje úsmev na perách každučkej žene.

5,50 € 10,00 €