Aj jeseň praje láske. Zmagnetizujte si duchovnú polovičku...

01.10.2023

Jeseň býva náročným obdobím najmä pre tých, ktorí sú sami. Málo svetla a sychravé dni im na pozitivizme nepridávajú. Vždy sú však možnosti, ako nebyť v osamelom móde – stačí zájsť medzi ľudí. Veď práve otvorenosť sa svetu môže priniesť aj nový vzťah; nech ste už v akomkoľvek veku. Vedeli ste, že každé znamenie zvieratníka pristupuje k témam lásky iným spôsobom? A že každého človeka očaríte svojským spôsobom? Prezradíme vám, ako na to...


Ako očaríte Barana?
Ideálna rada znie: buďte úprimná bytosť. Ohnivák patrí do spektra čestných ľudí a neznesie faloš a lož. Keďže sa pokladá skôr za rozumového než citového, nadviažte intelektuálny a hlboký rozhovor. Nesnažte sa však byť múdrejší jedinec a nevnucujte mu vlastné názory alebo optiky. Nechajte sa viesť - Baran je vodca a organizátor.


Ako očaríte Býka?
Na Býka sa nesmie priveľmi naliehať či tlačiť. Má rád jemnosť a prirodzenosť, dokonca býva konzervatívny. Na vylomeniny alebo šokujúce správanie preto zabudnite. Ocení praktickosť. Býva šetrný, a tak sa vyvarujte prílišnej rozhadzovačnosti. Rande ozvláštnite návštevou umeleckého podujatia.


Ako očaríte Blížencov?
Vzdušní jedinci sú zvedaví, hraví a zbožňujúci tajomstvá. Blížencom by ste preto nemali ihneď na prvom stretnutí vyrozprávať celý životný príbeh, hoci ich jednanie vás k tomu môže nabádať.
Blíženci majú radi, keď ich počúvate a pritakávate. Predstavte ich svojim priateľom, pretože milujú dobrú spoločnosť. Patria k extrovertom. Buďte skôr akčný typ s dobrodružným fluidom a záľubou v cestovaní.


Ako očaríte Raka?
Rak rád pomáha – a preto počas rande analyzujte sociálne témy. Vhodnou debatou je rodinný život, pomoc chudobným alebo charitatívna činnosť. Ak poznáte jeho rodinných príslušníkov, hovorte o nich vždy len v superlatívoch. Jediné urážlivé slovo na ich adresu by mohlo mať katastrofálne následky. Nekritizujte račí vzhľad – dal by vám za to čierny bod.


Ako očaríte Leva?
Lev sa rád predvádza. Dajte mu preto najavo, ako veľmi upútal vašu pozornosť a ako vás oslnil. Tak, ako nesmiete šetriť lichôtkami, nešetrite ani peniazmi - Lev má rád všetko vo veľkom štýle. Na prvé rande ho pozvite do luxusnej reštaurácie. Nezabudnite mu dať šancu, aby mohol rozprávať o svojich životných úspechoch a šikovnej povahe.


Ako očaríte Pannu?
Panna má zmysel pre detaily a určite ju nezaujmete, keď budete neupravený či špinavý. Ocení praktickosť a vecnosť. Takzvaný Merkúrovec je konzervatívny - a preto sa správajte slušne a decentne. Približujte sa k nemu pomaly. Buďte komunikatívny a zhovorčivý – Panna si rada všíma ústa, ale aj to, čo z nich prýšti.


Ako očaríte Váhy?
Váhy potrebujú obdiv. Preto ospevujte ich inteligenciu, ale aj výzor. Nepoužívajte pritom otrepané frázy – to by vonkoncom neocenili. Musíte byť originálny a tvorivý jedinec. Neznášajú vulgarizmy, a preto majte vyberaný slovník. Váhy zbožňujú pekné veci – vezmite ich do štýlovej reštaurácie. Chýbať nesmú ani darčeky.


Ako očaríte Škorpióna?
Dobrá rada nad zlato znie: predovšetkým buďte úprimný a pravdivý jedinec. Škorpión je rodený psychológ – a lož odhalí rýchlosťou blesku.
Rande absolvujte skôr v menšom prostredí bez masy ľudí. Škorpión je v skutočnosti introvert. Rozprávajte sa o tajomných, mystických alebo ezoterických témach. Miluje príjemnú hudbu a všakovaké omamné vône.


Ako očaríte Strelca?
Ohnivé znamenie zodiaku očaríte inteligenciou a duchovným prístupom. Na plytké a nič nehovoriace reči radšej zabudnite. Hovoriť smiete aj o viere či Bohu. K Strelcovi buďte úprimný - neznáša pokrytectvo a pretvárku. Neberte ho do uzavretých priestorov, pretože potrebuje pocit slobody a voľnosti.


Ako očaríte Kozorožca?
Na rande dorazte včas – potrpí si na presnosť a zodpovedný prístup. Veďte intelektuálnu debatu, napríklad o knihách. Nechajte sa od neho poučovať - robí to nesmierne rád. Keďže je rodinne založený, neznesie, aby ste sa krivo vyjadrovali o blízkych členoch. Naopak, ocení, ak si budete s jeho rodinným klanom rozumieť. Na rýchle intímne zblíženie radšej zabudnite.


Ako očaríte Vodnára?
Zaujmete ho, keď budete originálny, svojský a nevšedne zmýšľajúci. Dokonca platí, že čím výstrednejšie a odlišnejšie budú vaše názory od názorov väčšiny, tým mohutnejšiu šancu máte na získanie si jeho priazne a pozornosti. Táto rada platí aj v otázke výberu miesta na rande – čím zvláštnejší priestor zvolíte, tým väčšmi očaríte jeho ja. Komunikujte o výdobytkoch vedy a techniky, netradičných filozofických smeroch alebo o hviezdach a ich vplyve na ľudí.


Ako očaríte Ryby?
Priťahuje ich umenie a mystické či spirituálne záležitosti - a preto nebude na škodu, ak rozhovor zacielite na tieto témy. Prvé stretnutie by malo byť romantické a skôr v komornejšej atmosfére. V pozadí musí hrať príjemná hudba. Buďte rázny a rozhodný jedinec; nie však egocentrik. V prejave buďte decentný a milý – Ryby sú vnímavé a často sa ich dotkne aj to, čo by iné znamenie nepostrehlo.