Astro-láska. S akým znamením rezonujú a s akým nerezonujú BARANI

06.10.2023

Niekto múdry raz povedal, že keby si ľudia vyberali svojich partnerov či partnerky podľa takzvanej astro-charakterológie, na svete by bolo viac lásky a menej citových rozvratov, rozchodov i rozvodov. Pripravili sme pre vás jedinečný "seriál", v ktorom sa dozviete, s akými znameniami zvieratníka súladíte a – naopak - ktorým by ste mali dať "stopku". Začíname ohnivými Baranmi, deťmi Marsu.


*Zásahy do čierneho – Lev, Strelec, Baran, Vodnár

*Aj tak, aj onak – Býk, Blíženci, Rak, Váhy, Škorpión, Ryby

*V žiadnom prípade – Panna, Kozorožec


Ideálne kombinácie

Baran a Lev - očakávať možno vášnivý zväzok s explozívnymi citmi a bujarou intimitou. Obe znamenia sú aktívne, dynamické, "napredovačné" a oplývajúce pozitívnym fluidom. Levom vládne Slnko, Baranom zas Mars. Keď sa takzvaní anjeli lásky postarajú o stretnutie dvoch "plamenníkov", väčšinou to medzi nimi zaiskrí. A je jedno, či sú sami, alebo pôsobia v iných zväzkoch. Ak sú sami, relatívne rýchlo dokážu milenecké spojivo pretaviť do manželstva. Obe znamenia sú totiž "prudko" spontánne. V prípade, že ide o zadané bytosti, vzájomný zväzok udržujú na intímnej báze. Aj roky.

Lev miluje na Baranovi "ohybnosť", ale aj pozitívnu myseľ. Zbožňuje "radovánky" pod perinou. Zároveň mu imponuje, keď mu Baran poskytuje dostatok lichôtok a komplimentov; napokon, Levi sú od nich závislí. Pochopiteľne, kladné rysy badá aj Baran na Levovi. Priťahuje ho, vzrušuje, magnetizuje. Chce s ním tráviť každučkú chvíľu. "Muchou" vzťahu medzi Baranmi a Levmi býva tvrdošijnosť a bojovanie o prvenstvo.


Baran a Strelec – hovorí sa tomu láska na prvý pohľad. Obe osoby cítia zvláštne chvenie, túžobnosť, magnetizmus. Majú pocit, že našli to, po čom dlhé roky prahli ich telá aj duše. Spája ich zmysel pre dobrodružstvo, radostný a optimistický prístup k životu, neposednosť, ale aj zdravá komunikatívnosť - vedenie dialógov o všetkom možnom aj nemožnom.

Baranovi sa na Strelcovi páči aktívny duch, dynamické a progresívne uvažovanie, odvaha a nebojácnosť. Naopak, Strelcovi sa na druhej strane pozdáva barania "veľkosť" a erotická vibrácia. Oceňuje tiež otvorenosť, priamočiarosť, húževnatosť a pomyselný vnútorný motor, ktorý pracuje na plné obrátky.

"Muchou" vzťahu môže byť nástojčivé presadzovanie vlastných priziem.


Baran a Baran – takzvané dvoj-baranie zväzky abstrahujú veľa ohňa - i toho pozitívneho, i toho negatívneho. Kladné "plamene" predstavujú vzájomnú príťažlivosť, energickosť, dynamickosť, búrlivú sexualitu, osobitý humor. Dvaja marcovo-apríloví jedinci si priam brilantne rozumejú pod perinou. Presne vedia, čo tomu druhému ulahodí. A neštítia sa okúsiť ani to, čomu sa dosiaľ bránili.

Negatívne "plamene" predstavujú konfliktnosť a neústupčivosť – atribúty, s ktorými sa však dá pracovať.Baran a Vodnár - ruka v ruke môžu vytvoriť hodnotné spojivo s bohatou perspektívou. Dá sa povedať, že vzťahy vybudované ohnivým Baranom a vzdušným Vodnárom bývajú plné "šťavy", energie a progresívnych vibrácií. Z toho vyplýva, že bok po boku dokážu zotrvať dlhé roky, prípadne aj celoživotne.

Ohnivo-vzdušné spojenie prináša vždy nové a nové "vánky". Vždy nové a nové nápady. Vždy nové a nové prístupy k životu. A to sa obom stranám páči. Oceňujú, že sa nenudia. Fungujú ako priatelia, milenci aj partneri. Pomyselné esencie lásky môžu umocňovať častým cestovaním.

Pozor však na žiarlivostné tendencie.


Barani a ostatné znamenia
Baran a Býk – jeden doprava, druhý doľava

Baran a Blíženci – neha zmiešaná s bolesťou

Baran a Rak – zvláštna karmická väzba s absentujúcou komunikáciou

Baran a Váhy – príťažlivosť, no neistota

Baran a Škorpión – nevšedná intimita, ale aj každodenné "bitky"

Baran a Ryby – zväzok v intenciách tézy "rodič a dieťa"

Baran a Panna – ostré výmeny názorov

Baran a Kozorožec – "zabije" ich obojstranná tvrdohlavosť