Dymový rituál - vyžeňte z príbytkov zlých duchov špeciálnou očistou

01.10.2021

Naši predkovia boli presvedčení o tom, že v bytoch alebo domoch prebývajú dva druhy stvorení. Prvým sú strážcovia domácností, ktorí sa starajú o to, aby v príbytku vládli harmonické a mierumilovné energie. V opozite stoja zlovestné entity, ktoré pozitívne vibrácie narúšajú. Vytvárajú napätie, hustotu, medziľudské nešváry, ale aj úrazy a opakujúce sa zdravotné ťažkosti, postihujúce všetkých členov domácnosti. Život im vdychujú viaceré prvky - medzi nimi aj častý neporiadok, v ktorom sa rady váľajú.

Prítomnosť zlých duchov domácnosti sa prejavuje zvláštnymi zvukmi, nepoznanými pachmi, praskaním stien či nábytku, svojvoľným premiestňovaním alebo miznutím predmetov, častým zdržiavaním sa hmyzu v príbytku, ale aj početným pukaním žiaroviek a kazením sa spotrebičov.

Čo robiť? Odporúčanie je jednoznačné - vyhrňte si rukávy a hor sa do jesennej očisty. V rámci klasického upratovania treba dodržať tri základné rady - z domácnosti povyhadzovať nepotrebné a nevyužívané veci, všetko dôkladne poumývať a vyleštiť a v neposlednom rade kvalitne vyvetrať každučkú útrobu bytu či domu.

Popri tradičnom "detoxe" príbytkov jestvuje aj upratovanie energetické - zamerané na to, aby sme do svojho kráľovstva vniesli svieže, čerstvé a novátorské vibrácie. A - naopak - aby sme z domov a bytov vypudili všetko, čo do nich nepatrí. V tomto smere osoží aroma-mystika. Súvisí s využitím mocných vydymovacích bylín. Tie sú "zabijakom" nielen pre škodné entity, ale aj pre vibrácie zloby, závisti, zákernosti, nenávisti, intríg či okultných praktík - čiernej mágie. Zo spektra očistných bylín okúste najmä silu bielej šalvie. Vyrábajú sa z nich klasické vonné paličky, kužele, ale aj živicové poháriky či dymové fakle. Sálajúci dym treba vháňať do všetkých kútov príbytku. A potom izby dôkladne vyvetrať.

Okrem bielej šalvie osoží aj myrha a kadidlo

Permanentnú ochranu a očistu poskytujú priestorom niektoré minerálne kamene - predovšetkým selenit. 


CHCETE PEKNÉ NÁRAMKY?