Povedz mi, aké je tvoje znamenie - a ja ti prozradím, po akej dovolenke túži tvoje Ja

05.05.2024

Letná dovolenková sezóna odštartuje už čoskoro. Ako pristupuje k cestovaniu vaše znamenie zvieratníka a aký typ krajiny by ste mali navštíviť? Ulahoďte svojej duši a jej potrebám.


Barani
Prvé znamenie zvieratníka potrebuje akčnú a dynamickú dovolenku – bez zbytočného lehnenia. Baranom ulahodia aj dobrodružné či mierne adrenalínové cesty. Na dovolenkách sa neradi prispôsobujú, a to pre tvrdohlavé ja. 


Býci
Zemskí jedinci obdivujú počas zájazdov najmä prírodu. Páčia sa im pestrofarebné kvety, ktoré opeľuje hmyz. Industriálne lokality im príliš nerežú. Na dovolenku by sa mali vydať buď v máji, alebo potom až v septembri, a to preto, že prílišné teplo neznesú. 


Blíženci
Tretie znamenie zvieratníka, ovládané Merkúrom, potrebuje takzvanú živú dovolenku, čiže zájazd, počas ktorého sa ustavične niečo deje. O spoločenskosť a zábavu by malo byť vždy dobre postarané. Mnohí Blíženci zažívajú počas dovoleniek početné flirty. 


Raci
Citliví jedinci – narodení v júnovo-júlovej etape – potrebujú romantické prostredie s príjemným fluidom. Ideálnym variantom je, ak zájazd absolvuje celá rodina. Raci by mali čiahať po výsostne prímorských krajinách. 


Levi
Takzvaní ohniváci si potrpia na luxus a prestíž. Preto by do dovolenky mali vraziť viac peňazí. Ošumelá chalúpka v lese ich ja neulahodí. Zájazd treba absolvovať so životnou polovičkou alebo so skvelou partiou. 


Panny
Zemskí jedinci prahnú po dovolenke, kde bude všetko fungovať ako švajčiarske hodinky – raňajky o pol siedmej, potom lehnenie pri mori, obed presne na poludnie, popoludňajší výlet s fixne vyhraneným programom a večer sedenie pri drinku približne do desiatej. Pannám ulahodia destinácie s bohatou históriou. 


Váhy
Septembrovo-októbroví jedinci milujú spoločnosť. Preto je žiaduce, aby si v cestovke vybrali zájazd bohatý na ľudský "džavot". Strohé a nudné lokality ich naplnia disharmóniou. 


Škorpióni
Vodní jedinci patria do spektra mystických a tajomnom dýchajúcich ľudí. A rovnaké dovolenky aj vyhľadávajú. Musí z nich sálať čosi nadpozemské a kúzelné. V mori by mali tráviť maximum času – vodný živel z nich vysáva negatívne energie. 


Strelci
Strelci sú rodení bádatelia. Radi skúmajú a objavujú nové veci. Fascinuje ich história – zvlášť taká, ktorá je zahalená oparom tajomna a nedostupnosti. Tomuto faktu by mali prispôsobiť aj výber dovolenky. Lehnenie pri mori – bez zážitkov – ich ja neakceptuje.


Kozorožci
Zemskí jedinci – podobne ako Býci a Panny – majú silné spojenie s prírodou. Potrpia si na to, aby ich počas dovolenkovania obklopovalo príjemné naturálne prostredie. Uprednostňujú pokoj pred hlukom. 


Vodnári
Vodnári patria do vejára inovatívnych jedincov. Milujú všetko, čo je novátorské a svieže. Aj preto by mali siahať po destináciách, kam nechodí bežná masa ľudí. Potrpia si na spoločnosť, a preto je žiaduce, aby siahli po zájazde s bujarejším večerným životom. 


Ryby
Posledné znamenie zodiaku miluje vodu – a preto je mu viac-menej jedno, kde strávi dovolenku. Dôležité je, aby sa mohlo močiť v slanom či sladkom "poklade". Ryby uprednostňujú romantické a tichšie prostredia.