Tajomstvo prezradené: toto sú 4 mocné ochranné amulety

05.07.2021

Človek dneška potrebuje silnú ochranu. Svet je plný ťaživých vibrácií, ktoré sa šíria rýchlosťou blesku. Samozrejme, najväčšiu moc má modlitba a vzývanie láskavých anjelov - tí dokážu človeku poskytnúť permanentný "strážny štít". Tie osoby, ktoré však uprednostňujú takzvané hmotné modly - uchopiteľné rukami, môžu siahnuť po kúzelných amuletoch. Toto sú štyri z nich...


Čarovná Fatimina ruka
Na ezo-trhu ich je neúrekom. Reč je o amuletoch s vyobrazením takzvanej ruky Fatimy. Ide o výsostne ochranný predmet, označovaný aj termínom hamsa. Rozšírený je najmä v Severnej Afrike a na Blízkom východe. Svoje nezastupiteľné miesto má v islamskej a židovskej viere. Mnoho Židov verí, že hamsa indikuje ruku Miriam, sestru Mojžiša. V islamských "vodách" predstavuje ruka Fatimy dcéru proroka Mohameda, ktorému vraj archanjel Gabriel diktoval znenie Koránu. Najstaršie doklady o vyobrazeniach hamsy pochádzajú zo starovekej Mezopotámie - symbol mal domácim poskytovať ochranu a obranu. V starom Egypte zasa magická ruka s dvoma vztýčenými prstami pripomínala božský pár, ktorý splodil syna Hóra. Tomu na ruke prislúchal palec. Amulet mal tamojším zaistiť ochranu rodiny dobrými duchmi.


Modré oko - vševidiaci symbol
Ochranu pred zlom ako takým poskytuje symbol modrého oka - typického pre Grécko alebo Turecko. Gréci ho nazývajú matóchandro, Turci zasa nazar boncugu. Symbol oka má pre ľudstvo osobitý význam už odpradávna - známe je napríklad staroegyptské Hórovo oko. V kresťanstve zohráva svojskú rolu takzvané Božie oko - vševediace a vševidiace. Modré oko - mocný prímorský amulet - chráni svojho majiteľa pred zlými silami, závistlivými osobami a urieknutím. Odpudzuje ľudí, ktorí v podobe energetického vampírstva radi čiahajú na cudziu vitalitu. Občas sa dokonca stáva, že amulet sa po odrazení zlovestných vibrácií sám rozpadne - a vtedy splnil svoj účel. Treba sa mu poďakovať a odovzdať ho ľubovoľnému živlu, napríklad ohňu alebo vode. Modro-oko možno dostať v podobe rozličných talizmanov, šperkov alebo ozdôb do domácnosti. Najčastejšie sa vyrába z fúkaného skla alebo z drevených korálok.


Vyskúšajte aj runu Algiz
Runová mystika. Spočíva v špeciálnych znakoch, prostredníctvom ktorých sa vzývajú božstvá. Božstiev sa báť netreba - v podstate sú to bytosti, skrze ktorých sa manifestuje Najvyšší. Unikátne runové znaky sa kedysi ryli do kameňov, stromov alebo vetiev. Doba pokročila - dnes ich moc a vibráciu možno využiť jednoduchou vizualizáciou magického symbolu a privolaním prajných síl. Ak to, po čom túžite, rezonuje s vašou pravou podstatou, entity dobra vám to rady splnia. Jeden zo strážnych runových signálov sa volá Algiz. Symbol v tvare otočenej vtáčej nôžky prináša absolútnu ochranu - pomyselný štít pred vlastnými aj cudzími zápornými vibráciami. Odbúrava zlovestné myšlienky a deštruktívne emócie - a tým pádom blokuje vstup externých negácií do nášho Ja. Energie urieknutí alebo porobenín sa tak ešte pred "vliatím" do info-poľa človeka rozpustia, roztrieštia alebo vrátia k odosielateľovi. Runa Algiz spája so strážnymi mocnosťami - a vysiela k nim pomyselnú prosbu, aby zintenzívnili nebeské dotyky.


Anjelské krídla chránia, odľahčujú i uzdravujú
Stačí si ich vizualizovať, prípadne si zadovážiť šperk s ich vyobrazením. K dispozícii sú rozličné bižutériové doplnky, ale aj kvalitné ozdoby z drahých kovov. Krídla anjelských bytostí patria do spektra kúzelných symbolov od nepamäti. V období stredoveku boli znamením rýchlosti, sily a ctižiadostivosti - a preto sa medzi kultúrnymi pamiatkami z danej doby objavujú sochy okrídlených koní alebo levov. V súčasnosti indikujú najmä ochranu a duchovný rozmach. Majstri spirituálnych vied odporúčajú anjelské krídla najmä v spojitosti s vytváraním pomyselného strážneho štítu okolo človeka - teda energie, ktorá bráni vo vpustení negatívnych vibrácií do aury. Krídla svetelných entít - postáv dobra, lásky a požehnania - tiež zveľaďujú mystické dary. Cibria intuíciu a otvárajú nadzmyslové schopnosti. Môžu byť tiež symbolickou pamiatkou na zosnulú osobu - jedinca, ktorého nechceme vypustiť zo svojho srdca.