V každej domácnosti by mala byť zvonkohra. A to kvôli tomuto...

18.06.2020

Naplňte svoj byt alebo dom pozitívnou energiou. Pomôže zvonkohra, ktorú starí Číňania používali už pred 3500 rokmi. Slúžila na získavanie blahobytu a šťastia. Kúzelné zvonkohry sa nachádzali zväčša na dvoroch kráľov a šľachticov. Bežní ľudia k nim prístup nemali. "Cinkavý" hudobný nástroj sa pôvodne skladal z 3 zvonov, časom ich počet pribúdal. 


Vynálezcovia zvonkohier tvrdili, že čarovné zvuky priťahujú dobrých duchov, ktorí človeku splnia všetko, po čom túži.
Zvonkohru umiestňujeme najčastejšie nad okno. Keď sa do nej oprie vánok alebo čerstvý vzduch, vydáva zvonivé tóny. Tie čistia príbytok od negatívnych energií a, naopak, vháňajú doň vibrácie prajné a pozitívne.
V spálni navodzuje dobrý a kvalitný spánok, v pracovni sa postará o kariérny rozmach a prítok peňazí.
Zvonkohry bývajú vyrobené z rôznych materiálov - kovu, dreva, skla, keramiky, mušlí či vzácnych minerálnych kameňov. Zvuk by mal znieť čisto a príjemne. Pokazené zvonkohry z príbytkov odstráňte, pretože namiesto dobrých duchov môžu priťahovať neprajné a zlovestné entity.


Tip Čarokameňov

Mimoriadne silné vibrácie vydávajú zvonkohry vyrobené z achátových plátkov. Achát, ktorý môže oplývať pestrým vejárom farieb, je minerálom uzemňovania. Človeku pomáha so zakoreňovaním - teda spájaním s vibráciami Matky Zeme. Dodáva odvaha, vervu, chuť pustiť sa po nových a nepoznaných cestičkách, entuziazmus, nadšenie a optimistického ducha.

Achát je tiež kameňom nových vetrov - rozpohybúva všetko, čo stojí alebo stagnuje. Uzatvára staré kapitoly životnej knihy a otvára nové "levely".

Eliminuje materiálne blokády, brániace v priťahovaní vše-hojnosti. "Láme" strachy a obavy, ktoré sme prebrali od predkov - matky alebo otca.

Na fyzickej báze stabilizuje pohybový aparát, ale aj lymfu a kožu. Samozrejme, nenahrádza klasickú lekársku pomoc; je iba energizujúcim doplnkom. Často sa z neho vyrábajú "liečivé tácky" pod poháre. Voda, ktorá sa umiestni na achátový plátok, je dobitá harmonizačnou silou. Minerál priaznivo vplýva predovšetkým na prvú, čiže bazálnu čakru.

Ak sa teda často trápite pre peniaze, prácu alebo kariéru, achátová zvonkohra je pre vás ako stvorená. Ponorte sa do meditácie, počúvajte zvonivé tóny achátových plátkov a vaše telo zrazu naplní pokoj, harmónia, odvaha a vitalita.


Máte záujem o zvonkohru z magických fialových achátových rezov? Kliknite. 

Ak vás upútali "liečivé tácky" pod poháre, kliknite.