Veľký jarnoskop pre všetkých 12 znamení zodiaku

18.04.2024

Baran (21.3. - 19.4.)

Citové vízie na jarné dni

Počas marca buďte aktívnou bytosťou. Spravte pre zväzok, v ktorom existujete, niečo pozitívne. Vyživte ho zvnútra, ale i zvonka. Zvnútra láskou a nehou, zvonka konkrétnymi počinmi, ktoré zrealizujete pre svoju polovičku. Ak máte pocit, že ste obaja pasívnymi jedincami bez štipky života, bude nevyhnutné čiahnuť po dynamických krokoch – napríklad po spoločnom športovaní alebo cestovaní. V apríli sa otvorte svetu. Oživte staré alebo vytvorte nové kontakty. Obklopujte sa ľuďmi, s ktorými sa cítite komfortne a s ktorými s navzájom vymieňate prajné vibrácie. Zabávajte sa. A veľa diskutujte – "obnažujte" svoju dušu. Pozvaniu na stretávku – napríklad zo školy – nepovedzte "nie". Počas májových dní ustriehnite kučeravé myšlienky – zvlášť, ak ste v perspektívnom zväzku. Flirty by ste neschovali. A rovnako by sa vám nepodarilo kamuflovať neveru. Držte sa hesla "Nikdy nerobím druhému to, čo by sa nepáčilo mne samotnému alebo samotnej".

Práca, kariéra a peniaze

V marci menej snívajte – a viac konajte. Nevyčkávajte na zázraky alebo zásahy Zhora. A už tobôž nie na pomoc od iných ľudí. Uvedomte si, že život je ako plastelína. A tú držíte v rukách výsostne vy sám alebo sama. "Vymodelujte" si z nej, čo len chcete. Disponujte pozitívnym umom. Prijmite fakt, že vo vašom živote sa deje to, čo "zrkadlí" myseľ. Počas aprílových dní sa pustite do kľúčových zmien. Ak existujete v neuspokojivých materiálnych štruktúrach, čiahnite po korektúre. Skrátka, nájdite si nové – a lepšie zamestnanie. Anjeli šťastia a hojnosti vám budú nápomocní. V máji ustriehnite zbytočné konflikty. A nestavajte sa proti nadriadeným. Nešlo by o správny postoj. A mohla by utrpieť vaša povesť, prípadne si poškodíte dobré meno.

Energetické zdravie a liečivé aktivity v prírodnom prostredí

Počas jarných dní bude najviac oslabená vaša štvrtá čakra. Súvisí s kardiovaskulárnym systémom. Merajte si tlak i tep. Ak treba, zájdite k lekárovi. V prírode sa dotýkajte pňa čerešne alebo meditujte v blízkosti porastu.


Býk (20.4. - 20.5.)

Citové vízie na jarné dni

Na nadchádzajúce obdobie budete spomínať s úsmevom na perách. Pozitívne udalosti sú pripravené aj pre tých, ktorí sú zadaní, aj pre tých, ktorí sú sami. Marec praje spoznávaniu nových ľudí – aj spriaznených duší. Ak ste osoba bez fixného zväzku, majte oči na stopkách. Nie je vylúčené, že vám osudové cesty skríži zaujímavý človek. V partnerstve alebo manželstve dbajte na reciprocitu. Súlad medzi dávaním a braním. V apríli disponujte spoločenským Ja. Stretávajte sa s ľuďmi, s ktorými sa cítite dobre a s ktorými si navzájom vymieňate prajné vibrácie. Uvedomte si, že vždy sú okolo vás jedinci, na ktorých sa môžete spoľahnúť. A aj také bytosti, ktoré vás – v prípade, že tápete – usmernia, prípadne vám "nakopnú" batérie. Máj bude harmonickou etapou. Vo vzduchu visia romantické chvíle. A tiež "kutie" spoločných záľub, napríklad v podobe jarnej turistiky alebo cestovania.

Práca, kariéra a peniaze

Počas marca sa nad vaším Ja objavia takzvané zmenové hviezdy. Ak pôsobíte v nevyhovujúcej robote, vedzte, že tretí mesiac praje kľúčovým "korektúram". Aj zásadným. Ak sa určité transformačné udalosti odohrajú samy, neprepadajte panike. Príslušné situácie majú svoj význam. A v konečnom dôsledku sa ukážu ako prospešné a osožné. Pracujte na "prerábke" hlavy. Neuvažujte nad nedostatkom, ale nad hojnosťou. Myslite na pekné "veci". Sústreďte sa na blahobyt Univerza. Apríl bude "zakorenený". Pocítite istotu a bezpečie. Niektorí Býci môžu byť povýšení. Na obzore sú lepšie finančné toky. Počas mája zvýšte svoju energetickú ochranu. "Atakovať" vás môžu závistlivé alebo zákerné bytosti. Stráňte sa ľudí, pri ktorých nadobúdate "toxický" pocit.

Energetické zdravie a liečivé aktivity v prírodnom prostredí

Vaše Ja ocení, ak sa – v prípade, že ochoriete – budete zaoberať nielen klasickými prístupmi ku zdraviu, ale aj alternatívnymi technikami. Počas jari môžete bojovať s bolesťami krčnej chrbtice alebo hlavy. V prírode sa často dotýkajte ginka.


Blíženci (21.5. - 21.6.)

Citové vízie na jarné dni

Ak ste v partnerstve alebo manželstve, počas marca "kočírujte" vlastnícke sklony. Aj tie z vašej strany, aj tie, ktorými disponuje polovička. Uvedomte si, že v každom zdravom zväzku musí fungovať adekvátna sloboda. Bez "majetníčenia" a manipulácie či zväzovania toho druhého. Ak by ste nepísaný zákon Univerza porušili, vzťah bude upadať. V prípade, že ste sám alebo sama, na hľadanie spriaznenej duše zabudnite. Narážali by ste na nevyhovujúce, či dokonca toxické typy ľudí. Apríl prináša silné zmenové energie. Ak chcete čosi uzatvoriť, ukončiť alebo výrazne transformovať, príslušné kroky zrealizuje práve počas štvrtého mesiaca. Máj bude stabilný. V existujúcich "nitkách" sa nastolí istota a bezpečie. Na obzore je zlepšovanie rodinného prostredia. A aj viac peňazí do takzvaného familiárneho rozpočtu.

Práca, kariéra a peniaze

Počas marca si stojte za svojím. Uvedomte si, že názory, ktorými oplývate, sú správne. Nikomu nedovoľte, aby do vás "vtlačil" vlastné optiky. Ak sa do niečoho pustíte a chvíľami by ste nadobúdali pocit, že "veci" nejdú tak, ako by ste chceli, neupadajte na duchu. Buďte trpezlivou bytosťou. Osud to v konečnom dôsledku zariadia tak, že zažijete úspech. V apríli uskutočnite kľúčové "korektúry" života, a to zvlášť za predpokladu, že prahnete po novom a lepšom zamestnaní. Anjeli šťastia sa postavia sa vaše stranu. Transformácia sa podpíše nielen pod nájdenie lepšieho kolektívu, ale najmä pod povzbudenie finančných "prúdov". V máji si spravte poriadok v hospodárení. Zvážte, do čoho potrebujete a do čoho nepotrebujete vrážať peniaze. Jestvujte v šetrnejšom režime.

Energetické zdravie a liečivé aktivity v prírodnom prostredí

V jarnom období môže "štrajkovať" najmä kardiovaskulárny systém. Pod dohľadom majte srdce ako aké, ale aj tlak, tep či krvný obeh. V prírode si nájdite zdravú lipu – a meditujte v jej blízkosti.


Rak (22.6. - 22.7.)

Citové vízie na jarné dni

V marci sa pokúste posilniť existujúce vzťahové "nitky". Zvlášť za predpokladu, že z nich vyprchal život. Venujte sa spoločným záľubám. A povzbuďte aj intimitu. Oplývajte aktívnym Ja – no nie do takej miery, aby ste svojím príliš autokratickým správaním škodili svojej polovičke, prípadne rodinným príslušníkom. Počas aprílových dní vyjdite z ulity. Otvorte sa svetu. Neodignorujte pozvania do spoločnosti či na zaujímavé stretávky. Osud to zariadi tak, že vo vašej blízkosti sa "mihnú" hodnotní jedinci, ktorí vám odovzdajú veľa prajných vibrácií. Štvrtý mesiac praje zamilovanosti a romantike – zvlášť pre osoby, ktoré sú samy, čiže ktoré svoj pomyselný dvoj-plameň zatiaľ nestretli. V máji neklamte. A ani sa nedajte oklamať blízkymi. Zapnite svoje "radary" na ľudí a ich správanie naplno. Pomyselné senzory budú fungovať ako švajčiarske hodinky.

Práca, kariéra a peniaze

Počas marcových dní dbajte na to, aby ste nepresilovali svoje Ja. Nikomu nedovoľte, aby na vás "hádzal" vlastné povinnosti. Stanovte si, koľko hodín denne ste ochotný či ochotná pracovať – a príslušné "mantinely" neprekračujte. S investíciami opatrne – mohli by ste naďabiť na špekulatívnym ľudí. V apríli sa pustite do ľubovoľných zmien. Môžu byť menšie, ale aj vážne – megalomanské. Transformácie, ktoré učiníte, budú správne. A časom si za ne poďakujete. Štvrtý mesiac, najmä jeho záver, praje cestovaniu. Siahnite po jarnom výlete – trebárs s rodinou alebo s priateľmi. Počas májových dní sa vo vás prebudí sebahodnota. Na okolie zapôsobíte ako rázny a rozhodný človek, ktorý vie, čo chce. Aj tento "rozmer" sa podpíše pod kariérny rozkvet.

Energetické zdravie a liečivé aktivity v prírodnom prostredí

V jarnom období budete častejšie súperiť s bolesťami hlavy. Objavia sa tiež neurologické ťažkosti či slabnúci zrak. V prírode sa často dotýkajte platana. Na vaše Ja bude pôsobiť silne vzpružujúco.


Lev (23.7. - 22.8.)

Citové vízie na jarné dni

V marci sa existujúce vzťahy "upracú". Nastolí sa v nich väčšia harmónia. Spory a konflikty upadnú do zabudnutia. Prispejú k tomu obe strany. Vy – ako Levi – budete menej výbušnejší. A vaše polovičky zasa "nerýpavejšie". Vynikajúce dni sa vinú pred tými ohnivými jedincami, ktorí sú sami. Marcové vibrácie žičia zamilovanosti. A teda stretaniu rezonančných bytostí. V apríli sa snažte urobiť niečo dobré a pekné pre rodinu či domácnosti. S najbližšími zájdite na jarný výlet či dovolenku. Alebo upracte príbytok. Prípadne ho "vyzdobte" novým nábytkom. Koncom apríla dbajte na to, aby ste neriešili cudzie starosti. Uvedomte si, každý má vlastnú "karmo-kroniku". Počas mája sa snažte zachovávať pokojnú a vyrovnanú myseľ. Niekto vás bude chcieť "rozhodiť". Ak sa vo vašej blízkosti objaví negativistický jedinec alebo takzvaný bio-vampír, držte sa hesla "Jedným uchom dnu a druhým zas von".

Práca, kariéra a peniaze

Počas marca sa môžete pustiť do kľúčových zmien – zvlášť za predpokladu, že fungujete v nevyhovujúcom zamestnaní. A teda v robote, v ktorej vládne zlá medziľudská klíma, prípadne v ktorej vaše kvality či hodnoty nie sú dostatočne ocenené. Transformácie môžu byť náhle a nečakané – v každom prípade však osožné. V apríli naštartujte svoje materiálne motory naplno. Nespoliehajte sa na osudové zásahy; spoľahnite sa výsostne na vlastné Ja. Manifestujte svoje kvality. A v zdravej miere presadzujte to, čo chcete. Komunikujte – emócie si nenechávajte v útrobách. Počas májových dní zrejme narazíte na takzvaných opozitných ľudí. Pokúste sa im vyhnúť. A ak by to nešlo, pamätajte na zásadu, že ich škodlivé energie nesmiete vpustiť do svojich "hlbín".

Energetické zdravie a liečivé aktivity v prírodnom prostredí

Najviac oslabená bude prvá, teda bazálna čakra. V praxi to môže priniesť starosti s pohybovým aparátom, prípadne aj s hrubým črevom. Priaznivé "naturálne" energie vám poskytne buk. Meditujte v jeho blízkosti.


Panna (23.8. - 22.9.)

Citové vízie na jarné dni

V marci si dávajte pozor na kritickosť. Aj voči sebe samému alebo samej, aj voči okoliu. Prehnanou otvorenosťou by ste mohli zraniť tých, na ktorých vám záleží. Zľavte aj z puntičkárstva a snahy mať všetko podľa vlastných princípov a noriem. Ak máte deti alebo vnúčatá, nepreonačujte ich na svoj obraz. Vážte si, že sú autentické, a teda svojské a nenapodobiteľné. Počas apríla sa vás zmocní dilema – "otáznik" spojený s tým, či ste v súčasnom partnerstve či manželstve šťastnou bytosťou, alebo by to chcelo čosi iné, nové, neošúchané, nepoznané. Našťastie, pôjde o dočasný stav. A čoskoro pominie. V máji dbajte na to, aby ste v sebe neprechovávali prehnanú ľútosť voči inému človeku. Uvedomte si, že každý si je strojcom vlastného šťastia. A tiež "ukočírujte", aby na vás ostatní nekládli vlastné úlohy alebo povinnosti. Hovorte "nie" vždy, keď to tak cítite.

Práca, kariéra a peniaze

Počas marcových dní korigujte ego. Krešte pýchu a narcizmus. Nevyvyšujte sa nad ostatnými. Neanalyzujte iných ľudí. A nehodnoťte ich povahy či počínanie. Uvedomte si, že svet je pekný vtedy, keď je farebný a pestrý. V apríli sa s plnou vervou pustite do realizácie nápadov zameraných na skvalitňovanie materiálneho prostredia. Platí, že všetky smelé kroky, ktoré urobíte, prinesú zber sladkých plodov. Na obzore je zlepšovanie finančných tokov. Počas mája budete aktívnou bytosťou, ktorá sa ničoho a nikoho nebojí. Hravo zdoláte všetky nástrahy pozemskosti. A vyslúžite si úspech, úctu a uznanie.

Energetické zdravie a liečivé aktivity v prírodnom prostredí

Jarné obdobie preverí a otestujte tráviace mechanizmy. Objaviť sa môžu starosti so žalúdkom, ale aj so žlčníkom či črevným traktom. V prírode sa často dotýkajte gaštana – posilní vám tretie energo-centrum.


Váhy (23.9. - 23.10.)

Citové vízie na jarné dni

Hviezdna ríša radí, a to najmä vám, osamelé Váhy, aby ste sa počas marca pustili do manifestácie citových alebo vzťahových túžob. Skrátka, v hlave ukujte plán toho, čo chcete dosiahnuť či docieliť. Predstavujte si vysnívaného partnera alebo partnerku. Prípadne si spravte takzvanú tabuľu želaní, na ktorú zaznamenajte všetky svoje ľúbostné očakávania a sny. Nepotrvá dlho – a to, po čom prahnete, sa pretaví do reality. Ak ste v partnerstve alebo manželstve, s polovičkou spriadajte spoločné méty. Postarajú sa o utuženie "nitky". Apríl bude silne spoločenský. Vo vzduchu visia pozvania medzi ľudí. Akcie, stretávky, oslavy, jubileá. Nepovedzte im "nie". Veľa sa smejte – radostná vibrácia vám dodá vitalitu a mladosť. Ak ste sám alebo sama, majte oči na stopkách. Anjeli lásky vás môžu zasiahnuť pomyselným šípom vášne. Počas májových dní vás potešia dobré správy. A tiež zlepšená rodinná klíma. Pravdepodobne sa vám ozve známy či priateľ z minulosti.

Práca, kariéra a peniaze

Sebavedomie, ktoré ste "nasali" počas zimy, bude príznačné aj pre nadchádzajúce jarné obdobie. Nebeská "klenba" vás požehná sebaistou povahou a "napredovačným" Ja. Ak vám niečo skrsne v hlave, urobíte viac-menej všetko, aby ste danému cieľu vtlačili punc skutočnosti. V marci zrealizujete kľúčové rozhodnutia. A budú správne. Počas aprílových dní sa kariérne vyšvihnete nahor. Okolie si všimne vaše plusy a kvality – a ocení vás za ne. Vynikajúce dni odštartujú pred tými Váhami, ktoré pôsobia v službách – zvlášť v takých, ktoré sa "točia" okolo skrášľovania ľudí. Máj bude úspešný. A nesúci sa v energiách blahobytu. Peňaženky alebo osobné kontá sa naplnia po okraj.

Energetické zdravie a liečivé aktivity v prírodnom prostredí

Oslabená môže byť imunita. Starajte sa o to, aby bola "nabudená". Jedzte veľa jarných plodín. Popíjajte šťavu z aloy – aby sa "kresal" preexponovaný živel ohňa v tele. V prírode si nájdite zdravú jabloň. A meditujte v jej blízkosti.


Škorpión (24.10. - 22.11.)

Citové vízie na jarné dni

V marci budú "otáznikové" dni pokračovať. Ešte stále nemáte jasno v tom, čo vlastne na citovej alebo vzťahovej úrovni chcete a potrebujete. Nezúfajte. Už v apríli sa spoza pomyselných hmlistých energií vynorí slnko – ako indikátor pravdy. V prípade, že ste slobodný jedinec, uvedomíte si, že je čas na kľúčové zmeny. A teda na otvorenie sa prítoku lásky. Štvrtý mesiac bude na stretnutie rezonančnej polovičky ako stvorený. Nezatvárajte sa pred žiadnymi možnosťami zoznamovania sa – ani pred priamymi kontaktmi, ani pred spoznávaním ľudí prostredníctvom sociálnych sietí alebo zoznamiek. Ak ste vo fixnom zväzku, vaše Ja vydá verdikt – a rozhodnete sa, či ostanete pri tom, čo už poznáte, alebo sa "sprístupníte" novému človeku. V máji pozor na klamstvá voči polovičke – lož by na povrch vyplávala rýchlosťou blesku. Rešpektujte "šepoty" intuície – povedú vás pri určovaní, komu môžete a komu zas nemôžete veriť.

Práca, kariéra a peniaze

Počas marcových dní si dávajte pozor na presilovanie sa. Vo vzduchu visí predjarná aj jarná únava. Ak by ste to s povinnosťami prehnali, objavia sa zdravotné ťažkosti – napríklad aj také, ktorých pomyselným menovateľom je kardiovaskulárny systém. Apríl prinesie silné transformačné vibrácie. V prípade, že chcete na úrovni matérie čosi zásadné zmeniť, "korektúram" sa nebráňte. A urobte ich bez vyčkávania a oscilácie. Pružné a dynamické kroky sa vyplatia. Máj môže byť energeticky náročnejší, a to pre zákerných ľudí, ktorí "vkĺznu" do vašej osobnej zóny. Zvážte, koho si pripustíte k telu. Nie každý, kto sa tvári ako priateľ, ním v skutočnosti aj je. Noste pri sebe ochranné amulety – trebárs minerály.

Energetické zdravie a liečivé aktivity v prírodnom prostredí

Ochromiť vás môžu choroby vplyvom únavy, ale aj nadmerných stresov. Okrem oslabenej imunity vás potrápia ťažkosti s kardio-systémom. Merajte si tlak aj tep. V prírode sa často dotýkajte liesky, dodá vám energiu.


Strelec (23.11. - 21.12.)

Citové vízie na jarné dni

V marci sa naučte väčšmi si všímať blízkych. A reflektovať na ich potreby. Uvedomte si, že niekedy vám "obsah" toho, čo chcú, netlmočia slovami, ale neverbálnou komunikáciou. Korigujte narcistické a sebecké správanie. A kroťte svoju hašterivú povahu. Vplyvom neuvážených viet by ste mohli raniť tých, na ktorých vám záleží. Počas aprílových dní vás čakajú pekné chvíle. Ak ste bez polovičky, niekto vám – ako sa hovorí – cinkne do nosa. Dotyčnú osobu spoznávajte. A ak zistíte, že spolu rezonujete, otvorte jej svoje srdce dokorán. V prípade, že ste v partnerstve alebo manželstve, pripravte sa na spoločné aktivity. A tiež na skvalitnenie pomyselných posteľových tém. V máji sa postarajte o blaho rodiny. Utužte najbližšie "nitky". Viac sa zaujímajte o to, čo teší a čo kvári vaše ratolesti. Deti alebo vnúčatá. Budú potrebovať dospelácke rady a usmernenia.

Práca, kariéra a peniaze

Marec praje samostatným rozhodnutiam. Pri zvažovaní, ktorými materiálnymi cestami sa vydať, neklaďte zreteľ na to, čo si myslia iní, ale na to, čo chcete vy sám alebo sama. Iných si vypočujte – no "ortieľ" vyrieknite alebo uskutočnite vo vlastnej réžii. Apríl bude zmenovým mesiacom. Pamätajte, že akékoľvek transformácie – aj zrealizované, aj prijaté – prinesú zber sladkých plodov. Vďaka správnym verdiktom sa dostanete na výslnie. Úspech bude na vaše dvere klopať aj počas mája. Vnútri vás sa zrodí túžba mať viac. Zúročujte peniaze, investujte, pokúšajte Šťastenu. Úsmev na perách vám vyčarujú aj výhry alebo víťazstvá. Ak vás niekto požiada o finančnú výpomoc, nekonajte zbrklo – dotyčnú osobu si najskôr "preklepnite".

Energetické zdravie a liečivé aktivity v prírodnom prostredí

Jarné obdobie praje výraznej zmene životosprávy. Docielite ju úpravou stravovania. A tiež každodenným pohybom. Vďaka tomu sa zbavíte aj nadbytočných vnútorných tukov. V prírode sa často dotýkajte jaseňa – dobije vám batérie.


Kozorožec (22.12. - 20.1.)

Citové vízie na jarné dni

V marci budete mať jasno v tom, čo vlastne na ľúbostnej báze potrebujete. Ak už dlhší čas existujete v nevyhovujúcom zväzku, tretí mesiac prinesie pomyselné rozuzlenie, a to buď v podobe zotrvania v príslušnom vzťahu, alebo vo forme odstrihnutia sa od nerezonančnej polovičky. Hviezdy sú však väčšmi naklonené druhému variantu. Po skoncovaní s disfunkčným partnerstvom alebo manželstvo sa do nových zväzkov nehrňte. Užívajte si priateľstvá, prípadne aj intímne chvíle – samozrejme, v zdravých intenciách. Počas aprílových dní krešte kučeravé myšlienky – a to zvlášť za predpokladu, že ste vo fixnom "spojive". Prebytočnú sexuálnu energiu si vybite s partnerom alebo partnerkou, prípadne inými aktivitami, trebárs športovými. V máji nebuďte do seba zahľadeným človekom – viac pozornosti orientujte do blaha iných. Univerzum "dajnosť" ocení – a vráti vám ju bumerangovým efektom v podobe nápomocných ľudí.

Práca, kariéra a peniaze

Marec vám vyčistí hlavu. Ak ste v ostatných dňoch tápali, nevediac, čo robiť a čo nerobiť, teraz nadíde zmena. Vo vašej mysli sa zrodia konkrétne idey. A tiež ciele a nápady. Do praxe ich pretavíte ľavou zadnou, a to vďaka aktívnej sile, ktorá vo vás je. V tomto smere prichádza z nebeských sfér aj jedno upozornenie: aby ste neboli až prehnane súťaživou bytosťou, ktorá "tupí" práva iných. V apríli sa pustite do zásadných materiálnych zmien. Vydaria sa nad vaše očakávania. Učte sa od tých, ktorí vedia viac. No zároveň vy sám alebo sama učte tých, ktorí sú na pomyselnom kariérnom či osobnostnom rebríčku nižšie. Máj praje spoluprácam rôzneho druhu. Vynikajúce hviezdy zažiaria nad tými Kozorožcami, ktorých práca sa "točí" okolo uzatvárania zmlúv.

Energetické zdravie a liečivé aktivity v prírodnom prostredí

V jarnom období vo veľkom zužitkúvajte silu živlu vody. Napríklad vo forme kúpeľov. Vďaka nim sa zbavíte negatívnych energií. Pite dostatok tekutín. V prírodnom prostredí sa často dotýkajte brezy. Dodá vám priaznivé vibrácie.


Vodnár (21.1. - 18.2.)

Citové vízie na jarné dni

V marci očakávate vylepšenie partnerstiev aj manželstiev. Ak ste dosiaľ súperili s pocitom, že každý z vás sa hrá na vlastnom piesočku, teraz sa na pomyselnej hracej ploche stretnete. Skrátka, nájdete si k sebe cestu. Výsledkom bude oživenie prajných citov. A aj pustenie sa do spoločných aktivít. Tretí mesiac praje spoločenským udalostiam. A aj návšteve kultúrnych podujatí. Počas aprílových dní opekniete. Budete sršať sexepílom. Tento "rozmer" sa najviac dotkne nezadaných Vodnárov. Žiarivá osobnostná vibrácia očarí viac-menej každého. A aj preto existuje predpoklad, že niekomu padnete do oka. Láske – aj keď krátkodobejšej – sa nebráňte. Vychutnávajte si pekné a romantické chvíle vo dvojici. Prípadne aj dobrú intimitu. Počas mája vás pravdepodobne niekto oklame alebo sklame. Ocitnete sa pod hviezdami zrady. Ak sa tak stane, škodlivé emócie si v útrobách nenechávajte dlhší čas. Nad situáciou sa povzneste.

Práca, kariéra a peniaze

Komplikovanejšie obdobie sa končí. Prekážkam definitívne odzváňa. V praxi to znamená, že ak sa do niečoho pustíte, pôjde to ako po masle. V marci si môžete finančne polepšiť, a to vďaka plodným rozhodnutiam. Niektorých Vodnárov potešia výhry. Získané peniaze si neschovávajte v pančuche – opätovne ich investujte. Čím odvážnejším človekom v tomto smere budete, tým viac vše-hojnosti si vychutnáte. Počas aprílových dní konajte čestne. Neklamte a nepodvádzajte. Odhalenie špekulácií alebo pofidérnych počinov by na seba nenechalo dlho čakať. "Kočírujte" pyšné a povýšenecké správanie. V máji sa z vás vykľuje aktívna bytosť, ktorá chce rásť a napredovať. Čas a pozornosť môžete "vraziť" aj do vzdelávania.

Energetické zdravie a liečivé aktivity v prírodnom prostredí

I naďalej vás budú atakovať problémy so srdcovo-cievnym systémom. Pamätajte, že starosti tohto typu môžu súvisieť so škodlivým cholesterolom. Ak treba, znížte ho. V prírodnom prostredí vám liečivé vibrácie ponúkne hruška – dotýkajte sa jej pňa.


Ryby (19.2. - 20.3.)

Citové vízie na jarné dni

V marci sa ponorte do "hlbín" duše. A to kvôli tomu, aby ste sa jej spýtali, ako sa má. S čím je a čím zas nie je stotožnená. Impulzy, ktoré sa "dostavia" ako prvé, vám ponúknu odpovede. Budú to odpovede vnútorného dieťaťa. A nimi sa potom riaďte. Skrátka, dostaňte sa do symbiózy s potrebami a požiadavkami duše. Ak sa pri určitých ľuďoch necítite dobre, a to dlhodobo, vzájomné "reťaze" odstráňte. Uvedomte si, že nemusíte byť zadobre s každým. Zbavte sa prehnane empatickej povahy. A tiež snahy pomáhať každému, kto sa zatvári smutne či bezradne. Počas aprílových dní investujte do partnerstva alebo manželstva veľa optimistickej energie. Zúročí sa. Hovorte o svojich pocitoch. Prejavujte lásku. Ak ste sám alebo sama, disponujte spoločenským Ja. Pravdepodobne odštartujete príjemný dialóg so zaujímavým jedincom. V máji sa stráňte pokušení, nešvárov, nerestí a závislostí. Neflirtujte a nepodvádzajte – zvlášť, ak ste vo fixnom zväzku.

Práca, kariéra a peniaze

Už začiatkom jari sa pokúste "zlomiť" stojace a stagnačné energie, ktoré do vášho bytia vkĺzli počas predošlej zimy. Uvedomte si, že materiálne "veci" nepôjdu samy; o ich rozdynamizovanie sa musíte postarať vo vlastnej réžii. Prebuďte v sebe "šelmu" – je tam, len "zaspala". V apríli konajte dobro. Ak by ste sa správali nekorektne – a to buď voči životu, alebo voči iným ľuďom – karma vám to zráta. Veď už viackrát ste sa presvedčili, že karmické zákony vedia byť neúprosné. A aj kruté. Počas májových dní dbajte na to, aby ste na svoje plecia nepreberali cudzie povinnosti, úlohy a kompetencie. Vážte si vlastné Ja. Striedajte vypätie s oddychom. Nezanedbávajte spánok.

Energetické zdravie a liečivé aktivity v prírodnom prostredí

Ochromiť vás môžu poruchy spánku. Ale aj starosti s dolnými končatinami. V prírodnom prostredí si nájdite zdravý javor – a meditujte v jeho blízkosti, prípadne sa dotýkajte pňa porastu.