Fľaštička s karneolom "Oživte svoje sebavedomie"

"Kúzlo vo fľaši"

Každý človek je krásny a výnimočný; len svoje plusy a benefity často schováva pred svetom. Z našej úžasnosti kradne aj slabá sebaláska. Poďme to spoločne zmeniť - minerálom zvaným karneol. Teraz ho môžete získať v podobe malých kamienkov umiestnených vo fľaštičke. Šperk stačí nosiť na krku alebo s ním každodenne meditovať. S láskou sa postará o to, aby vaša sebaúcta a sebahodnota narástla. A aby sa z vášho Ja vykľul jedinec, ktorý sa nebojí zažiariť. Samozrejme, základom osobnostného prerodu je čistá viera. 

Fľaštička má veľkosť 35x15 mm; šnúrka má dĺžku 80 cm. 

Ak ešte nepoznáte silu karneolu, prečítajte si nasledujúce riadky. Čarovný minerál "vštepuje" do svojho majiteľa poznanie, že je výnimočným, príťažlivým a vzrušujúcim jedincom. Kamienok prináša odvahu a rozjasňuje myseľ. Pomáha pri budovaní pozitívneho myslenia. Inšpiruje, motivuje, dodáva silu a vitalitu. Osvedčil sa aj v boji proti závislostiam rôzneho druhu - eliminuje chuť na fajčenie či alkohol. Karneol je vhodný pre stagnujúcich ľudí, ktorým sa nedarí nájsť zmysel života. Ženy stráži pred násilníkmi, deviantmi a sexuálnym obťažovaním.

Oranžový kameň harmonizuje najmä druhú, teda sexuálnu čakru. Je to dobrý pomocník pri problémoch s frigiditou a impotenciou. Reguluje telesné tekutiny a zlepšuje činnosť obličiek. Pomáha aj pri ochoreniach krvi alebo lymfatického systému. Pochopiteľne, nenahrádza klasickú lekársku pomoc; je výsostne energizujúcim doplnkom. 

Skladom

3,90 € 4,90 €