Náramok z maxi-ruženínových guľôčok "Srdcová čakra"

Lásko-kameň

Ruženín prináša pokoj a mier. Ľudia, ktorí ho nosia so sebou alebo s ním meditujú, nevedia, čo je napätie, nervozita, stres. Oplývajú láskyplnou a milosrdnou povahou. Sú empatickí, ľudskí a humánni. Ostatní ich milujú - pretože sa pri nich cítia ako v bavlnke. Ružová odroda kremeňa, spájaná s rímskym bohom Amorom, dáva do poriadku všetko, čo súvisí s ľúbostným alebo milostným životom. Osamelým jedincom osoží pri hľadaní a nachádzaní dvojplameňa, teda spriaznenej duše alebo rezonančného partnera. Do vzťahov, ktoré sú čímkoľvek alebo kýmkoľvek narušené, vlieva stratenú nádej. Rozhádaných manželov vracia do bodu či momentu, keď sa do seba zahľadeli a keď prvýkrát pocítili takzvané motýle v žalúdku - indikujúce zamilovanosť. Výsledkom je opätovné prebudenie energií lásky, jednoty a súhry. 

Objednajte si ešte dnes úžasný náramok, ktorý pozostáva z nepravidelných ruženínových guľôčok vo veľkosti cca 1 cm. Šperk na gumičke má dĺžku 18 cm. Cena je za 1 ks.  

Na fyzickej báze - ako alternatívny liečebný prvok - ruženín blahodarne vplýva na srdce, tlak, tep, žily a cievy. Údajne zvyšuje plodnosť. Samozrejme, nenahrádza klasickú lekársku pomoc; je iba energizujúcim doplnkom.

Skladom

17,90 € 22,00 €