Olivínový náramok "Pokoj, mier a harmónia"

Potešenie pre oko

Prekrásny zelenkavý polodrahokam, ktorý Rimania nazývali zlatým kameňom, schopným prinášať duchovnú aj materiálnu hojnosť, zabezpečuje mier, pokoj a harmóniu. Stačí sa zaň zadívať alebo ho jemne držať v rukách - a človek okamžite pocíti príliv blahodarnej energie. 

Jedinca, ktorý ho nosí alebo s ním medituje, zbavuje nepekných myšlienok či emócií. Hasí jeho škodlivý interný oheň, a tak sa z neho stáva láskyplná a mierumilovná osoba. Eliminuje hnev, zlosť, nenávisť, ale aj agresívne správanie či žiarlivostné tendencie. Pomáha pri odpúšťaní tým, ktorí ranili naše city. Čistí medziľudské nezhody - prináša do nich zdravé a vše-prospešné kompromisy. Utužuje partnerské, manželské, ale i rodinné vzťahy. Osamelým osobám osoží pri magnetizovaní spriaznenej duše.

Na fyzickej báze - v podobe alternatívneho liečebného prvku - priaznivo vplýva na kardiovaskulárny systém, obličky, tráviaci trakt i psychiku. Samozrejme nenahrádza klasickú lekársku pomoc; je výsostne harmonizujúcim doplnkom.

Náš náramok na gumičke pozostáva z nepravidelných olivínových zŕn. Šperk oplýva dĺžkou približne 18 cm. Cena je za 1 ks. 

Skladom

15,90 € 20,00 €