Finančná spiritualita. Pritiahnite si do života blahobyt a hojnosť. Toto je magický recept...

12.04.2020

Používame ich už neuveriteľných 2500 rokov. Pôvodne sa vyrábali z kovu, neskôr nadobudli aj papierovú podobu. V dnešnom svete si život bez nich dokážeme predstaviť len veľmi ťažko - potrebujeme ich na každom kroku. Áno, reč je o peniazoch - tajomných minciach a bankovkách, ktoré dokážu "napáchať" veľa dobra, no majú aj svoju tienistú stránku.

O tom, prečo ich niekto dokáže priťahovať a iný nie, sa už stáročia vedú početné diskusie. Takzvaní fatalisti pripisujú stav bohatstva či chudoby karme, tvrdiac, že "magnetizovanie" bohatstva človek nedokáže ovplyvniť - je vopred dané vyššími princípmi. Čoraz viac ľudí sa však prikláňa k inej teórii - a tá sa javí ako rozumnejšia: každý z nás sa môže stať finančným mágom a pritiahnuť si zdravú hojnosť. Samozrejme, blahobyt neslobodno zneužívať, pretože prehnaná mamona a orientácia pozornosti na výsostne materiálne záležitosti nám môže viac uškodiť než pomôcť.

Pripravili sme pre vás špeciál o spiritualite bohatstva. Naučte sa pomocou správneho vyladenia vlastného Ja a ďalšími kúzelnými praktikami "vliať" do svojej peňaženky či na bankové konto viac "šušťavých papierikov".

Ak chcete do svojho života pritiahnuť blahobyt a hojnosť, v prvom rade sa musíte stotožniť s teóriou, že peňazí je vždy a všade nadostač. Financie boli, sú i budú. To, či teda "pritečú" do vášho života a v akom rozsahu, závisí od sily peňažnej vibrácie. Chcete si ju zvýšiť? Tu sú dobré rady nad zlato:

- Verte, že môžete mať a vlastniť viac. Zdravá viera je základom spokojného života.

- Poďakujte sa za každý príjem aj výdavok.

- "Nemeditujte" nad peniazmi, nazaoberajte sa nimi. To znamená, že keď si k vám nájdu cestičky, poďakujte, potešte sa, no neprejavte prehnané emócie. Rovnaký princíp platí aj vtedy, keď vám financie ubudnú vplyvom nečakaných výdavkov. Svoj záväzok zaplaťte bez toho, aby ste nad stratou peňazí uvažovali. Je dokázané, že peniaze nemajú rady, keď sa nimi človek príliš zaoberá.

- Pracujte na svojej sebalásk a sebaúcte. Doprajte si všetko, po čom túžite. Ak jestvuje niečo, na čo momentálne nemáte peniaze, neriešte to, nezaoberajte sa tým.

- Správajte sa korektne a čestne. Peniaze sú inteligentná energia, ktorá veľmi rýchlo odhalí temné a nekalé myšlienky.

- Zo slovníka vynechajte slová negatívneho rázu - "nechcem", "nemôžem", "nemám", "nedá sa"... Financie rýchlo odchádzajú od ľudí, ktorí oplývajú skepsou a záporným uvažovaním.

- Buďte aktívny, dynamický a tvorivý človek. Peniaze milujú akčnosť, pružnosť, promptnosť, spontánnosť a kreativitu.

- Každý deň si hovorte pozitívne afirmácie a mantry - "Som bohatý", "Mám rád peniaze a peniaze majú rady mňa", "Som magnetom na peniaze"...

- Pracujte na vlastnej štedrosti. Každý mesiac pomôžte aspoň jednému človeku, ktorý peniaze potrebuje viac ako vy sami.


Pyrit - minerál bohatých

Pri "magnetizovaní" blahobytu pomáhajú aj minerálne kamene - dary Matky Zeme. Silnými vibráciami hojnosti oplývajú rubín, granát, citrín či diamant. Top-kameňom v tomto smere je však pyrit.

Ľudia, ktorí ho vlastnia, si plne uvedomujú, že k harmonickému životu potrebujú aj finančné istoty. Menia tak svoju osobnú vibráciu, na základe čoho sa stávajú magnetom na peniaze. Zároveň s nimi dokážu hospodárne narábať - doprajú sebe i okoliu, no sú aj zdravo šetrní.

Pyrit predstavuje účinný energetický štít. Blokuje všetky negatívne energie. Pokiaľ budete tento vzácny minerál nosiť pri sebe, ochráni vás pred zlom aj úrazmi. Zvyšuje životnú aktivitu. Z človeka sa vďaka pyritu stáva dynamický jedinec, ktorý hravo napĺňa všetky životné ciele a méty. Čistí myseľ a ukazuje východiská z krízových situácií.

Na fyzickej úrovni posilňuje tráviaci trakt. Lieči chronické bolesti.


Aromaterapiou k bohatstvu

Vône majú na človeka zázračné účinky. Niektoré priťahujú lásku, iné cibria zdravie, no sú aj také, pomocou ktorých sa náš život rozžiari "svetlom hojnosti". K takýmto arómam patrí bergamot.

Vonná látka má svoj pôvod v Indii. Na pobrežia Stredozemného mora ju priviezli výpravy Alexandra Veľkého. Aróma má mimoriadne silné povzbudzujúce účinky, ktoré - ako vraveli starí alchymisti - dokážu postaviť na nohy aj smrteľne chorého človeka.

Bergamotová vôňa priťahuje peniaze, ale aj úspech v práci či kariérny rast. Rozpúšťa finančné blokády a je magnetom na takzvané sudičky blahobytu.

Aróma - podobná rozmarínu - zbavuje strachov a obáv, ale aj spevňuje a zakoreňuje. Zvyšuje bázu sebadôvery, dodáva dobrú náladu a chuť do života. V mágii sa bergamotovou esenciou natiera čelo človeka, aby sa od neho odvrátili rany osudu i nehody.


Pri budovaní hojnosti pomôže staré čínske učenie

Feng-šuej je starobylá čínska filozofia, snažiaca sa o nastolenie harmónie, súladu a jednoty v bežnom živote, a to správnym navibrovaním toku pozitívnych energií. Majstri transcendentálneho umenia dokážu byt alebo dom zariadiť tak, aby v ňom človek pociťoval vše-hojnosť - blahobyt duchovný aj materiálny. Tu je 5 kľúčových odporúčaní:

1. Na zabezpečenie hojnosti v domácnosti potrebujete tri zlaté sošky Budhu. Umiestnite ich na juhovýchod, sever a západ.

2. Na juhovýchod postavte väčšiu rastlinu, napríklad čínsku ružu. Nahradiť ju môže obraz s kvetinovým zátiším.

3. Juhovýchodnú stenu namaľujte zelenou alebo modrou farbou.

4. Na západ umiestnite kovové predmety, napríklad poloplnú misku s mincami. Finančnú vibráciu na tomto mieste zvýši aj ametystová geóda.

5. Na vnútornú kľučku vchodových dverí zaveste 6 čínskych mincí.


Nezabúdajte na anjelskú mystiku

Nech to znie akokoľvek zvláštne, pri "magnetizovaní" blahobytu nám môžu pomôcť aj anjelské bytosti. Napokon, sú to všemocné energie, ktoré sa tešia z toho, keď sa nám darí a keď sršíme spokojnosťou. O rozpúšťanie finančných blokád a škodlivých kódov smieme žiadať najmä svojho strážneho anjela, ktorý je nám vždy naporúdzi. Poprosiť ho môžeme aj o to, aby naše Ja vyladil na priťahovanie celistvej hojnosti. Mimoriadne silnou archanjelskou bytosťou v rámci spirituality bohatstva je Uriel.

Vibrácie Uriela sú jasné červené, z čoho vyplýva, že do života človeka vlieva energiu, silu, vitalitu, vervu, nadšenie a entuziazmus. Spevňuje a zakoreňuje, dodáva pocity istoty a stability. Eliminuje strachy rôzneho druhu. Do ľudí vnáša poznanie, že obavy sú najhorším nepriateľom pri životnom progrese, pretože brzdia, zväzujú, a tak neumožňujú siahať po vyšších métach - hmotných aj duchovných.

Archanjel pomáha človeku posilňovať zdravú dôveru vo vlastné Ja. Oslobodzuje a odľahčuje, ľudské bytosti sa snaží napojiť na prirodzené a ľahké toky života. Uriel bráni prenosu negatívnych informácií na človeka - a to tak od iných ľudí, ako aj z masovokomunikačných prostriedkov. Jeho lúče sú pomyselným magnetom na takzvané spriaznené duše, teda osoby, s ktorými dokážeme vytvoriť hodnotné a recipročné priateľstvá.

Uriel má vo svojich svetelných právomociach aj skvalitňovanie materiálnej bázy. Rozpúšťa blokády či škodlivé kódy - ukryté v útrobách človeka - ktoré bránia v pracovnom, kariérnom alebo finančnom rozkvete.


Zaujal vás pyrit - kameň bohatstva? Objednajte si magickú fľaštičku s obsahom minerálov. 


Kategórie