Potešte svoju mamku vhodným darom. Poradí vám špeciálny darčekový horoskop

01.05.2020

Deň matiek sa blíži - naše spriaznené duše si uctíme 10. mája. Ak vediete dilemu, akým darom či drobnôstkou potešíte svoju mamku, poradíme vám. Pripravili sme pre vás darčekový horoskop. Ku každému znameniu zvieratníka sa viaže iný kúzelný produkt...


*Ak je vaša mamka Baranka, vedzte, že jej dušu pohladí energizujúci šperk. Vhodným darom môže byť napríklad náhrdelník či náramok z magického granátu, polodrahokamu sily, vervy, vytrvalosti a ctižiadostivosti. Minerál blahodarne vplýva na pevné časti organizmu, krčnú chrbticu a hlavu ako takú.


*Ak je vaša mamka Býčica, isto ju potešia riečne perly. Človeka zakoreňujú, spevňujú, búrajú v ňom strachy. Zároveň sa starajú o povzbudenie sebalásky. Čierne perly - takzvané rusalky - blahodarne vplývajú na lonovú oblasť.


*Ak je vaša mamka Blíženkyňa, čiahnite po šperkoch modrých či zelenkavých odtieňov, napríklad po akvamaríne alebo chalcedóne. Vzácne kamene prinášajú pokoj a mier do duše. Blahodarne vplývajú na imunitu a respiračný trakt.


*Ak je vaša mamka Račica, kúzelným darom pre ňu sa môže stať šperk z aduláru, mesačného kameňa. Polodrahokam osoží pri celostnej harmonizácii života. Zveľaďuje intuíciu. Blahodarne vplýva najmä na lonovú oblasť a tráviaci trakt. Ak sa vaša mamička často sťažuje na negatívne energie a ich vplyv na jej Ja, vhodným darčekom môžu byť čakrové sviečky na "vypaľovanie" zlých vibrácií.


*Ak je vaša mamka Levica, určite čiahnite po okúzľujúcom minerálnom kameni, ktorý si všimne každý. Takýmto polodrahokamom je jednoznačne lapis lazuli. V starom Egypte bol cennejší než zlato.


*Ak je vaša mamka Panna, jej Ja poteší napríklad fluorit - kameň, ktorý posilňuje životné korene, zbavuje strachov a obáv, dodáva optimistického ducha. Blahodarne vplýva najmä na pohybový aparát a tráviace ústrojenstvo. V prípade, že vašu mamku sužujú starosti s peniazmi, osožný môže byť aj pyrit.

*Ak je vaša mamka Váha, obdarovať ju môžete ružovým achátom. Čarovný minerál prináša pokoj a mier do vzťahov. Kameň blahodarne vplýva najmä na urogenitálny a kardiovaskulárny systém. Váhy isto poteší aj šperk z karneolu.


*Ak je vaša mamka Škorpiónka, istotne siahnite po mystickom minerálnom kameni. Jej Ja "zahýka" pri pohľade na serafinit, anjelský polodrahokam. Spája s bytosťami lásky, dobra a svetla. Prináša dokonalú harmóniu. Blahodarne vplýva najmä na psyché človeka. Mamičku - Škorpiónku potešia aj vykladacie karty.


*Ak je vaša mamka Strelkyňa, vedzte, že jej Ja "piští" po unikátnom šperku. Ten môže byť vyrobený napríklad z čaroitu, kameňa, ktorý plní sny a túžby. Blahodarne vplýva na nervy, psychiku i pečeň.


*Ak je vaša mamka Kozorožkyňa, jej dušu pohladí napríklad jantár. Kameň, ktorý dodáva životnú silu a zvyšuje bázu sebalásky, sebaúcty a sebahodnoty. Blahodarne vplýva nielen na trávenie, ale i pohybový aparát.


*Ak je vaša mamka Vodnárka, isto-iste čiahnite po modrom kremeni. Je to kameň unikátnosti, svojskosti, špecifickosti. Ruší ťažké myšlienky a posilňuje ducha spirituality. Blahodarne vplýva na nervový systém, ale aj žily a cievy. Vhodným darom môžu byť aj takzvaní magnetickí cvrčkovia na celostnú energizáciu organizmu. 


*Ak je vaša mamka Ryba, dožičte jej aromaterapeutický dar - napríklad esenciálny olej, ktorý priťahuje anjelské sily. Mamička sa vám poďakuje aj za doplnok do domácnosti - trebárs v podobe úžasného selenitového svietnika.  

Upozornenie: žiadny minerálny kameň nenahrádza klasickú lekársku pomoc; je iba energizujúcim doplnkom. V prípade zdravotných ťažkostí kontaktujte svojho lekára.