Jarná energo-očista príbytku. Naučíme vás, ako na to

19.04.2020

Jarné obdobie žičí upratovaniu. "Pucujeme" samých seba, napríklad detoxom, ale aj príbytky. Počas dlhej zimy sa v nich nahromadili tony klasického i energetického odpadu. Vedzte, že ak vyčistíte priestor, v ktorom žijete, automaticky sňajete ťaživé vibrácie aj zo svojho ja. Veď už starí Číňania vraveli: aká energia vládne v domu, taká sála aj zo mňa samotného.
V rámci tradičného upratovania treba dodržať tri základné rady: z domácnosti povyhadzovať nepotrebné a nevyužívané veci, všetko dôkladne poumývať a "vyglančiť" a v neposlednom rade kvalitne vyvetrať každučkú útrobu bytu či domu.


Popri tradičnom "pucovaní" príbytkov jestvuje aj upratovanie energetické - zamerané na to, aby sme do svojho kráľovstva vniesli svieže vánky.


Pavučiny a plesne, practe sa preč!
"Diela" pavúkov, ale aj čierne machule v rohoch miestností signalizujú ustrnuté, prípadne aj temné energie. Pavučiny a plesne sa tvoria v priestoroch, kde sa často zdržiavajú entity z nízkohmotných sfér. V drogérii si kúpte prípravok na odstraňovanie plesní. Pavučiny stačí vysať. Hoci to znie zvláštne, ak v izbe nájdete pavúka, toho nezabite. Na kúsku papiera ho vyneste na balkón alebo do záhrady. Veď už naše prababičky vravievali: rozpučený pavúk prináša nešťastie do domu.


Siahnite po anjelskej mystike
Každý priestor má svojich anjelov. Ich cieľ je jasný: strážiť domy či byty pred zlými silami. Po zimných mesiacoch môžu byť unavení alebo "prispatí". Prebuďte ich - čo i len jedinou slovnou výzvou. A poproste, aby váš príbytok ustavične prikrývali svojimi láskavými a ochrannými krídlami. K činu prebuďte aj takzvaného dobroducha domácnosti.


Príbytok vyzametajte dvoma jarnými brezovými prútmi
Zájdite do prírody a nájdite si zdravú brezu. Poproste jej dobrých duchov či anjelov o pomoc - aby ste si z porastu mohli vziať čo i len dva svieže prútiky. Nimi dôkladne povymetajte všetky útroby príbytku. Zbavíte sa tak usadenín, napríklad aj energií závisti z vonkajšieho prostredia. Ak je vám však ľúto "šklbať" prírodné bohatstvo, siahnite po vizualizačnom cvičení. Jednoducho si predstavte, ako brezovou metlou vypudzujete z príbytku všetky zlovestné sily.


Vzťahy "nabudí" vôňa orgovánu
Už čoskoro sa ulice zaplnia nádhernou sladkastou vôňou, ktorá vábi všetky zmysly. Zelené kríky, ktorých pôvod je v Malej Ázii, zakvitnú tisíckami maličkých kvetov, najmä fialových. Orgován je nenáročná drevina, znášajúca priame slnečné žiarenie, nenáročná na pôdu. Samozrejme, najkrajšia je v záhrade - do priestoru vnáša optimizmus, radosť, eliminuje napätie a stres, zvyšuje aktivitu a dobíja priaznivými energiami. Rastlina je však prajná, a preto sa o svoje voňavé kvietky rada podelí aj s ľuďmi, ktorí žijú v panelákoch - stačí si opatrne odstrihnúť zopár konárikov a doma ich vložiť do vázy s vodou. Izba sa tak okamžite naplní nielen opojnou arómou, ale aj harmonizujúcimi vibráciami. Fialové kvietky sa postarajú o pokoj v duši, čistejšiu psychiku, eliminovanie stresov, no najmä o utuženie vzťahov. Áno, orgovánový "odór" prebúdza k aktivite anjelov vše-lásky.


Mocné vykurovadlá
Byty či domy dokonale prečistí kadidlo, borievka alebo šalvia. Magické vône likvidujú škodné energie.
O radosť v domácnosti sa postará santalové drevo. Vzťahy utuží ruža, finančný magnetizmus posilnia tonkové bôby.


Po zemi rozsypte soľ - a tú potom povysávajte
Niektorí majstri ezoterických vied nedajú dopustiť na silu soli. Sú presvedčení, že pohlcuje všetku temnotu. Recept je jednoduchý: po celom byte či dome rozsypte zrniečka soli. Nevynechajte pritom ani také miestnosti, v ktorých sa zdržiavate pomenej, napríklad špajze či pivničné priestory. Soľ nechajte pôsobiť počas celej noci. Na druhý deň ju povysávajte. Samozrejme, po tomto akte môžete siahnuť len za predpokladu, že v domácnosti nemáte koberce. Opatrní buďte aj v takom prípade, ak máte malé deti alebo domácich miláčikov.


Novinka: pripravili sme pre vás jedinečný set na komplexnú energo-očistu príbytku. Objednať si ho môžete na týchto stránkach.


Kategórie