Lotosové vonné paličky na posilňovanie duchovných darov

Harmonizácia fontanely

Z lotosu sa vyrábajú éterické oleje, parfumy či kadidlá. Vzácne kvety obdivovali už ľudia v staroveku – pripisovali im silný mystický význam. Lotosový extrakt kedysi slúžil aj na balzamovanie mŕtvych. Napríklad egyptský kráľ Ramses II. bol v roku 1224 pred n. l. zabalzamovaný dvoma rôznymi druhmi lotosového kvetu.

Parfum s esenciami lotosu je medzi ženami mimoriadne obľúbený, pretože máloktorý muž dokáže odolať jeho kúzelným vibráciám.

Upokojujúca vôňa "vštepuje" harmóniu do mysle. Človeka učí žiť pre prítomný okamih. Zabezpečuje šťastie i úspech. Podľa starých čarodejníckych kníh prináša i dlhovekosť a spája s anjelskou ríšou. Osoží pri channelingu a umocňovaní spirituálnych darov. Podporujte najmä vrchnú čakru - fontanelu. 

Ponúkame vám aromatické paličky, ktoré sú šúľané priamo v Indii. Jedna škatuľka obsahuje viac ako 15 kúzelných vonných paličiek.

Každá z paličiek horí približne 20 minút.

Pri zapaľovaní vonných paličiek si počínajte opatrne - nikdy ich nenechávajte tlieť bez dozoru. Ak počas horenia odchádzate z príbytku, paličku zahaste. Aroma-paličky umiestnite do špeciálneho stojana alebo ich zapichnite do keramickej nádoby so zemou či pieskom.

Obrázok je ilustračný.

Skladom

2,50 € 2,90 €