Šungitová drvina - aj na výrobu "čaro-vody"

Z ruskej prírody

Vzácny nerast z ruskej zeme, schopný vstrebať všetko negatívne a škodlivé - aj taký je šungit. Ak sa umiestni do domácnosti - napríklad do misy alebo na tácku - priestor nielen ochráni, ale mu poskytne aj permanentnú očistu. Tak vravia múdre knihy o harmonizujúcej sile minerálov. Zároveň pojednávajú o tom, že šungit "láme" elektro-smog či geopatogénne zóny. Je anti-magnetom pre zlé sily. 

Druhou možnosťou - no mimoriadne využívanou - je výroba takzvanej čaro-vody, ktorá môže mať na telo i dušu blahodarné účinky. Na túto tému už vyšlo mnoho kníh aj článkov; stačí si ich vyhľadať. 

A ako si môžete pripraviť vzácnu šungitovú vodu v domácom prostredí? Pred prvým použitím kamene niekoľkokrát prepláchnite pod teplejšou tečúcou vodou. Do karafy či inej nádoby dajte čistú vodu - ideálne z vodovodu. Umiestnite do nej minerály - cca 150 g šungitu na približne 3 l tekutiny. Kamene nechajte "pracovať" - ideálne niekoľko hodín. A potom si už len vychutnajte príjemnú chuť pomyselnej čaro-vody. 

Minerály raz za čas prepláchnite teplou vodou - aby sa zbavili povlaku. Po približne 5 mesiacoch používania ich vymeňte za nové. 

K dispozícii je polkilogramové a kilogramové balenie. Šungit pochádza z Ruska. 


Upozornenie: Šungit a ani iné minerálne kamene nenahrádzajú klasickú lekársku pomoc. 

Skladom

Vyberte si variant:

Cena od 11,90 €